شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 23 ارديبهشت 1398 - 11:49

در راستای نشست های تخصصی با هیئتهای ورزشی شهرستان فامنین :
برگزاری نشست اعضای هیئت کشتی فامنین با رئیس اداره ورزش و جوانان فامنین

رئیس اداره ورزش و جوانان فامنین گفت:باحمایت های مدیرکل محترم سال جاری اتفاق های خوبی برای ورزش کشتی فامنین رقم خواهد خورد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از فامنین، با هدف هم اندیشی و توانمند سازی اولین نشست تخصصی اعضای هیئت کشتی فامنین با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فامنین روز گذشته درمحل سالن حضرت ابوالفضل(ع)برگزار شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فامنین با اشاره به اینکه کشتی فامنین شرایط توسعه را دارست گفت:سال جاری توجه ویژه ای به هیئت کشتی شهرستان خواهد شد و سعی خواهیم کردتجهیزات و امکانات لازم جهت راه اندازی ورزش کشتی درروستاهای شهرستان با باتوجه اینکه جمعیت بالایی درمناطق روستایی ساکن هستند فراهم کنیم به همین منظور و بر اساس برنامه و عملکرد هیئتهای مختلف ورزشی نگاه عادلانه خواهیم داشت و بر همین مبنا تصمیم گیری و اعتبارات را تخصیص می دهیم .
حسین قراگزلوخاطرنشان کرد :باحمایت های خوب مدیر کل محترم امسال برای ورزش کشتی شهرستان فامنین اتقاقات خوبی رقم خواهد خوردکه به زودی شاهد آن خواهیم بود.
وی ادامه تصریح کرد:همت بلند مردم ورزش دوست فامنین مثال زدنی است و هر بخش یا روستایی که قرار شود پروژه ورزشی ساخته شود مردم این منطقه همکاری خوبی در اختصاص زمین جهت ساخت پروژه ورزشی دارند و آن را بصورت رایگان واگذارمی کنند .
دفعات مشاهده : 44
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد