شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 19 اسفند 1397 - 13:19

مدیرکل ورزش وجوانان استان:
همدان از استان های پیشتاز در حوزه سازمان های مردم نهاد جوانان است

محسن جهانشیر در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ملایر با بیان اینکه استان همدان به عنوان یک استان پیشرو در وزرات ورزش وجوانان شناخته شده است گفت: جوانان در این حوزه خوش درخشیدند و توانایی خود را ثابت کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، مدیرکل ورزش وجوانان استان همدان در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان ملایر اظهار کرد: استان همدان به عنوان یک استان پیشرو در وزرات ورزش وجوانان شناخته شده است که امیدواریم با ادامه این روند جایگاه استان را حفظ کنیم.
وی یکی از مهمترین سیاستها در راستای حوزه ستاد ساماندهی امور جوانان استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد عنوان کرد و افزود: جوانان در این حوزه خوش درخشیدند و توانایی خود را ثابت کردند.
محسن جهانشیردر پایان از بانک های عامل خصوصا صندوق کارآفرینی امید در حوزه ارائه تسهیلات تشکر کرد و این همکاری را بسیار تاثیر گذار دانست.
امام جمعه ملایر نیز در این نشست با اشاره به بیانیه رهبر انقلاب بیان کرد: در شرایطی که ملت ما از دستاورد‌های عظیم انقلاب بهره وافر دارد و چالش‌ها، آسیب‌ها، غلفت‌ها و ... را پشت سر گذاشته و همچنین فتوحاتی را به دست آورده اکنون آماده انتقال میراث انقلاب در آغاز شکوفایی به نسل جوان با طراوت و از راه رسیده است.
وی ادامه داد: این بیانیه سرشار از آرمان خواهی، امید و روشن کردن تکلیف بر دیگران است و توانسته موضوع انتقال هوشمندانه میراث عظیم انقلاب اسلامی را به نسل دیگر نشان دهد و این انتقال انقلاب به نسل دیگر از نقاط چالشی همه انقلاب‌هاست.
حجت‌الاسلام برقراری افزود: جوانان بعد از انقلاب ثابت کردند هر زمان به آنها اعتماد شده موفق عمل کرده اند و باید امروز به نسل جوان اعتماد کنیم.
وی تاکید کرد: دشمنان نظام هم به همین نسل جوان دلبسته هستند، اما امیدواریم خود جوانان به میدان بیایند و اجازه ندهند که این بیانیه منزوی و بایکوت شود و نخبگان و فرهیختگان جوان به میدان آمده و تمامی اهداف این بیانیه را البته با همراهی و تجربه نسل اول و تن تبیین کنند.
وی افزود: ما باید جوان امروزی و خواسته های اور را بشناسیم و شرایط ازدواج و اشتغال را برای جوان محیا کنیم و او را دست کم نگیریم.
امام جمعه ملایر تصریح کرد: یکی از نیازهای روحی جوان داشتن دین و ایمان است و یک جوانی که امروز در صحنه ورزش به مصاف دشمنان نمی رود به معنویت رسیده است.
فرماندار ویژه ملایر نیز در این نشست اظهار داشت: وجود جوانان در هر کشور يک نعمت بزرگ از جانب خداوند است و باعث پويايي و تحرک بيشتر جامعه مي‌شود.
وي تصريح کرد: شهرستان ملاير يک شهرستان فرهنگي است که جوانان بسياري نيز در اين زمينه فعاليت دارند و بايد از اين ظرفيت بتوانيم به‌درستي استفاده نماييم.
باب الله فتحی با بیان اینکه در این دولت شاهد شکوفایی در حوزه جوانان بودیم افزود: در دولت تدبیر و امید جایگاه ویژه ای برای جوانان در نظر گرفته شد و شاهد حضور جوانان در پست های مدیریتی بودیم.
دفعات مشاهده : 102
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد