شرح
تاريخ خبر :  شنبه 22 دي 1397 - 22:35

مدیرکل ورزش و جوانان استان
افزایش آمار طلاق زنگ خطری برای فامنین است/در برابر معضلات و آینده جوانان مسئولیت هستیم

محسن جهانشیر گفت: ما امروز باید برای امور جوانان برنامه ریزی مناسبی داشته باشیم چرا که ما در مقابل دغدغه ها و معضلات جوانان مسئول هستیم و کم کاری ما مشکلات زیادی را برای جوانان ایجاد می کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، نهمین جلسه ستادساماندهی امور جوانان شهرستان فامنین به ریاست شعاعی فرماندار وبا حضور جهانشیر مدیرکل وررش و جوانان استان، روزبه معاون فرهنگی و امور و کلیه اعضای ستاد ساماندهی امورجوانان شهرستان فامنین بادستورکار بررسی وضعیت طلاق و ازدواج و تسهیلات ازدواج در سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان در این نشست گفت: خدمت به خلق خدا بسیار دارای اهمیت است و خداوند کوتاهی در این زمینه را نمی پذیرند.
وی افزود: ما امروز باید برای امور جوانان برنامه ریزی مناسبی داشته باشیم چرا که ما در مقابل دغدغه ها و معضلات جوانان مسئول هستیم و کم کاری ما مشکلات زیادی را برای جوانان ایجاد می کند.
محسن جهانشیر تصریح کرد: کاهش آمار ازدواج و افزایش طلاق در شهرستان فامنین زنگ خطر بزرگی برای ما محسوب می شود که اگر بیشتر از این غفلت کنیم کانون خانواده در جامعه سست و متزلزل خواهد شد.
وی افزود: افزایش طلاق برای ما باید هشدار جدی تلقی شود چرا که با از بین رفتن کانون خانواده جامعه پویایی خود را از دست خواهد داد و باید با همدلی و وحدت به جلوی معضلات اجتماعی همچون طلاق را بگیریم تا از اتفاقات بدتر در آینده جلوگیری شود.
مدیرکل ورزش و جوانان همدان در ادامه از فرماندار و مسئولان شهرستان فامنین خواست در سپردن کارها به جوانان انعطاف بیشتری نشان دهند و تصریح کرد: در کارها و امور اجرایی شهرستان به جوانان اعتماد بیشتری کنید و در برون سپاری کارها به جوانان و سازمان های مردم نهاد توجه ویژه ای داشته باشید.
وی با اینکه وضعیت استان در تعداد سازمان های مردم نهاد مطلوب است، افزود: سازمان های مردم نهاد به خوبی می توانند پل واسط میان مردم و حاکمیت باشند و بسیاری از مسائل و مشکلات را از دوش دولت بردارند.
3
دفعات مشاهده : 76
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد