شرح
تاريخ خبر :  شنبه 22 دي 1397 - 17:21

دیدار مدیرکل ورزش و جوانان با سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری همدان

ظهر امروز مدیرکل ورزش و جوانان با سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، ظهر امروز محسن جهانشیر مدیرکل ورزش و جوانان با الماسی سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری دیدار و گفتگو کرد.
سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری در این دیدار با اشاره به جایگاه بالای ورزش همدان گفت: همدان در بسیاری از رشته ها صاحب جایگاه و استعداد است و شرایط خوبی در بیشتر رشته های ورزشی داریم.
وی افزود: در رشته های همانند کشتی و هاکی از قدیم صاحب جایگاه بوده ایم اما در برخی رشته مانند بسکتبال و فوتبال یک مدت پیشرفت داشته ایم و زمانی هم در افول به سر برده ایم.
الماسی با بیان اینکه همدان نیازمند شادی و ونشاط اجتماعی است، اظهار کرد: با ورزش و فضا دادن به سازمان های مردم نهاد و زمینه سازی برای جذب جوانان می توان شادی و نشاط را به جامعه هدیه داد.
وی با ابراز رضایت از انتخاب جهانشیر به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: با سابقه ای که از شما دارم می دانم سال آینده سال خوبی برای ورزش استان خواهد بود و ما نیز در همه زمینه ها یاری گر شما و مجموعه ورزش و جوانان استان خواهیم بود.
وی با بیان اینکه در انتصاب ها تحت تاثیر فضای سیاسی نباید قرار گرفت، افزود: سفر به شهرستان ها و اطلاع یافتن از وضعیت زیرساخت ها و حوزه ورزش و جوانان کار بسیار خوب و شایسته است و انتظار است در انتخاب روسای شهرستانی تحت تاثیر فضای سیاسی قرار نگیرید.
مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در این دیدار اظهار کرد: همدان از جایگاه بسیار خوبی به لحاظ ورزشی برخوردار است اما یک سری خلاء ها در ورزش استان وجود دارد که باید سریع این مشکلات و موانع مرتفع گردد.
وی با بیان اینکه سیاست اصلی تکمیل و اتمام طرح های ورزشی نیمه تمام است، افزود: ما به گذشته کاری نداریم و مسیر جدید و اصلاحی خود را برای پیشرفت ورزش استان انتخاب کرده ایم.
محسن جهانشیر ایجاد همدلی در بین هیات های شهرستانی و استانی و سازمان های مردم نهاد را از دیگر برنامه های خود دانست و اظهار کرد: برنامه ویژه ای برای سال 98 خواهیم داشت و به همکاران و هیات های ورزشی اعلام کرده ام باید تلاش خود را برای پیشبرد اهداف چند برابر کنند.
وی تخصیص اعتبار ویژه به پاس را از دغدغه های خود دانست و افزود: متاسفانه بودجه اختصاصی و سالانه برای تیم پاس در نظر گرفته نشده و این به این تیم و ورزش استان صدمه می زند و باید در سال آینده محل تامین اعتبار این تیم مشخص شود.
دفعات مشاهده : 100
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد