شرح
تاريخ خبر :  شنبه 22 دي 1397 - 13:15

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با فرماندار فامنین دیدار کرد

محسن جهانشیر مدیرکل ورزش و جوانان همدان در نخستین سفر شهرستانی خود با شماعی فرماندار فامنین دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، محسن جهانشیر مدیرکل ورزش و جوانان استان در نخستین سفر شهرستانی خود صبح امروز به همراه معاون امور جوانان به شهرستان فامنین سفر کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان در بدو ورود به فامنین با حضور در مزار شهدای این شهرستان با قرائت فاتحه و اهدا گل با شهدای این شهرستان ادای احترام کرد.
جهانشیر در ادامه سفر خود با سيد مجيد شماعي فرماندار شهرستان فامنين دیدار و گفتگو کرد.
در اين جلسه فرماندار فامنین ارتباط مستمر با جامعه ورزش را در پيشرفت ورزش شهرستان مؤثر دانست و گفت : با کمک ، توجه و مشارکت مردم و ورزشکاران تلاش شده تا جایگاه ورزش شهرستان ارتقا یابد.
شماعي افزود : بي شک حضور افراد و ورزشکاران با انگيزه ، با همت عالي و داراي تخصص در رشته هاي مختلف ورزشي در اين شورا موجب ترقي ورزش شهرستان شده است.
وي افزود : در زیر ساخت ها شهرستان فامنین با مشکل مواجه است و امیدواریم به زودی ساالن 1500 نفری این شهرستان به بهره برداری برسد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در این دیدار گفت: کارهای خوبی در شهرستان صورت گرفته اما در بحث تعهداتی نیز ایجاد شده که باید ابتدا تعهدات قبلی به اجرا برسد.
وی افزود: تکمیل طرح های نیمه تمام ورزشی این استان اولویت برنامه های دستگاه ورزش است و باید در احداث طرح ها شتاب بیشتری داده شود.
جهانشیر با بیان اینکه برون سپاری وظایف قابل واگذاری دولت به سازمان های مردم نهاد انجام شود گفت: شهرستان فامنین از شهرستان های پیشرو در افزایش سازمان های مردم نهاد است و ما باید به سمن ها توجه ویژه داشته باشیم و برخی امور را به آنان واگذار کنیم.
وی با بیان اینکه سال 98 سال شکوفایی ورزش استان است، افزود: باید با برنامه مدون سال 98 را آغاز کنیم تا بتوانیم به رشد قابل توجهی در عرصه ورزش استان و شهرستان فامنین دست یابیم.
3
دفعات مشاهده : 91
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد