شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 17 دي 1397 - 09:14

در نخستین روز کاری
مدیرکل ورزش و جوانان استان با شهدا تجدید بیعت کرد

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان روز دوشنبه در نخستین روز کاری خود به همراه جمعی از مدیران در گلزار شهدا حضور یافته و با قرائت فاتحه و اهدا شاخه های گل بر مزار آنها با آرمان های شهدا تجدید بیعت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، محسن جهانشیرمدیرکل ورزش و جوانان استان همدان به همراه معاونان، رئیس بسیج ورزشکاران و دیگر مدیران اداره کل بر سر مزار سردار سرلشگر شهید حسین همدانی شهید مدافع حرم، سردار شهید علیرضا شمسی پور و شهید صانعی از شهدای ورزشکار مدافع حرم و دیگر شهدای هشت سال جنگ تحمیلی و مدافع حرم حضور یافت.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: همه داشته ها شامل حفظ ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی، ارزش های انسانی و استقلال و امنیت حاصل ایثارگری های شهدا است.
وی اضافه کرد: با توجه به اینکه شهدا برای حفظ و پاسداری از این مرز و بوم جان خود را تقدیم انقلاب کردند لذا در اولین روز کاری ترجیح دادم که با حضور در این محیط معنوی و مُصفا با شهدا تجدید بیعت کنم.
جهانشیر ادامه داد: شهدا با ایثارگری و نثار جان و مال خود، برای حفظ ارزش های انقلاب اسلامی تا مستحکم شدن امنیت در کشور تلاش کردند.
دفعات مشاهده : 127
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد