شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 13 آذر 1397 - 12:56

نشست مسئولین ورزش تویسرکان با سه تن از روسای فدراسیون های ورزشی

مسئولین ورزش تویسرکان با روسای فدراسیون روستای و عشایری، نابینایان و کم بینایان و تیراندازی با کمان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تویسرکان در این خصوص گفت: روز گذشته به همراه نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی و رئیس هیئت تیراندازی با کمان شهرستان با سه تن از روسای فدراسیون های ورزشی دیدار داشتیم.
وی افزود: در جلسه با شعبانی بهار رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان، مقرر شد هماهنگی های لازم جهت حضور تعدادی از مربیان شهرستان در کلاس های مربیگری برگزار گردد و تعدادی وسایل مورد نیاز این رشته در اختیار هیئت تیر اندازی با کمان شهرستان قرار گیرد.
علی حقیقی تصریح کرد: در جلسه با جعفری رئیس فدراسیون روستایی و بازی های بومی و محلی مصوب شد پنج ست ورزشی جهت تجهیز خانه های روستایی به شهرستان تویسرکان اختصاص یابد.
وی ادامه داد: همچنین در این دیدار مقرر شد تا پایان سال جاری جشنواره بومی محلی توسط هیئت روستایی و بازی های بومی و محلی در تویسرکان برگزار شود.
وی تصریح کرد: با توجه به پیشرفت گلبال در تویسرکان طی نشستی با مظلومی رئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان، مصوب شد با توجه به برگزاری لیگ دسته یک کشوری گلبال در تویسرکان تعدادی توپ و وسایل ورزشی به هیئت گلبال شهرستان اهدا شود.
دفعات مشاهده : 80
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد