شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 11 آذر 1397 - 11:32

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان همدان
همایش بزرگ کارآفرینی در همدان برگزار می‌شود

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان همدان گفت: در راستای ترویج فرهنگ کارآفرینی، همایش بزرگ کارآفرینی در همدان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، محرم روزبه با اشاره به لزوم توجه به کارآفرینی در جامعه امروز خاطر نشان کرد: امروز کشور به این نتیجه رسیده که باید به کارآفرینی اهمیت داده شود
وی افزود: در همین راستا همایش بزرگ کارآفرینی با حضور چهره های فعال حوزه اشتغال و کارآفرینی چهاردهم آذر ماه سال جاری از ساعت 15:30 الی 18 در مجتمع فرهنگی ولیعصر برگزار می‌شود.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان همدان گفت: مهندس آل اسحاق مدیرکل طرح های ملی و فراگیر وزارت ورزش و جوانان و مدیران حوزه اشتغال استان از میهمانان ویژه این همایش خواهند بود.
وی تصریح کرد: آشنایی با زندگی کاری و رمز موفقیت یک گار آفرین پیشرو، بررسی مشکلات و معضلات اشتغال استان و آموزش مشتری مداری از موضوعات این همایش می باشد.
روزبه با بیان اینکه این همایش با همکاری سمن کارآفرین مسیر آتی و معاونت فرهنگی و امور جوانان برگزار می شود، اظهار کرد: علاقمندان به حوزه کارآفرینی می توانند به صورت رایگان در این همایش شرکت کنند. 3
دفعات مشاهده : 82
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد