شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 11 آذر 1397 - 09:27

قدردانی معاون اول رييس جمهور ازعملکرد استان همدان در حوزه ستاد ساماندهی امور جوانان

دکتر جهانگیری معاون اول رييس جمهور در جلسه شورای عالی جوانان ازعملکرد استاندار همدان در حوزه ستاد ساماندهی امور جوانان قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، جلسه شورای عالی جوانان عصر روز شنبه به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
معاون اول رييس جمهور همچنين با اشاره به گزارش هاي ارائه شده در جلسه در خصوص عملكرد استان هاي كشور در ساماندهي امور جوانان و پيشتازي استان هاي آذربايجان شرقي، سمنان، گلستان و همدان، از عملكرد استانداران اين استان ها قدرداني كرد و گفت: استانداران در حقيقت نماينده عالي دولت و حاكم استان هستند و هر گاه استانداران بر موضوعي تمركز كرده اند، شاهد عملكرد مناسب و دستاوردهاي خوبي بوده ايم از اينرو لازم است كه وزارتخانه ها اهميت موضوعات ملي را براي استانداران به خوبي تشريح كنند تا بتوانند از توان و ظرفيت استانداران در حل مسائل مهم كشور استفاده كنند.
در اين جلسه مهندس شاهرخی استاندار همدان هم از رشد تشكل هاي مرتبط با جوانان در اين استان خبر داد و افزود: تعداد تشكل هاي مرتبط با جوانان از ۱۶ تشكل به ۹۵ تشكل افزايش يافته و تعداد تسهيلات ازدواج نيز از ۱۴ هزار مورد به ۳۲ هزار مورد افزايش يافته است.
دفعات مشاهده : 110
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد