شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 15 آبان 1397 - 11:05

مسابقات فوتسال کارکنان استان همدان قرعه کشی شد

عباس قهرمانی گفت: مسابقات فوتسال کارکنان دستگاههای اجرایی استان قرعه کشی شد و تیم های حاضر در این رقابتها حریفان خود را شناختند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان گفت: مسابقات فوتسال کارکنان ادارات و دستگاههای اجرایی به میزبانی شهر همدان برگزار می‌شود.
وی افزود: این رقابت‌ها با همکاری اداره کل ورزش و جوانان و هیئت‌های فوتبال و ورزش‌های همگانی استان همدان از تاریخ 20آبان ماه با حضور 15 تیم در سالن شش هزار نفری همدان برگزار می شود.
عباس قهرمانی ابراز کرد: تقویت انگیزش و ارتقای روحیه نشاط و شادابی کارکنان در راستای کاهش عوارض ناشی از عدم تحرک لازم و تشویق و ترغیب کارکنان برای مشارکت پویا در فعالیت های ورزشی از جمله اهداف این مسابقات است.
وی تصریح کرد: تیم‌های شرکت کننده در این مسابقات در سه گروه 4 تیمی و یک گروه سه تیمی به مصاف هم می‌روند که در نهایت از هر گروه دو تیم برتر راهی مرحله دوم و پس از صعود هشت تیم در این مرحله، تیم قهرمان این پیکارها مشخص می‌شود.
وی افزود: قرعه کشی این رقابتها صبح امروز با حضور سرپرستان تیم های حاضر برگزار و تیم های شرکت کننده حریفان خود را شناختند.
گروه 1: اداره کل ورزش و جوانان، بانک مسکن، تامین اجتماعی و دانشگاه بوعلی سینا
گروه 2: صداوسیما، علوم پزشکی، بیمه سلامت و بانک سپه
گروه 3: گمرک، شرکت گاز، اداره کل زندان ها و آموزش و پرورش
گروه 4: بانک رفاه، هواشناسی و دارایی
دفعات مشاهده : 114
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد