شرح
تاريخ خبر :  شنبه 12 آبان 1397 - 08:40

برگزاری پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان فامنین

پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان به ریاست فرماندار شهرستان فامنین برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان فامنین، پنجمین جلسه ستادساماندهی امور جوانان شهرستان فامنین به ریاست فرماندار وبا حضورکلیه اعضای ستاد ساماندهی امورجوانان شهرستان فامنین بادستورکارارائه گزارش عملکرد برگزاری کارگاههای آموزشی و ارائه گزارش عملکرد اداره آموزش و پرورش و کمیته امداددر سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد.
درابتدای این جلسه شماعی فرماندارمحترم شهرستان ضمن خوش آمدگویی وتسلیت فرارسیدن اربعین حسینی از کلیه دستگاههای مربوط و عضو ستاد ساماندهی خواستار توجه بیش از پیش به مسایل و مشکلات جوانان شدند و بر لزوم تقویت خودباوری و اهمیت دادن به شخصیت جوانان تاکید کردند.
فرماندار شهرستان فامنین با بیان اینکه جوانان یکی از موضوعات و دلایل اصلی و مرتبط با آسیب های اجتماعی هستند گفت : به حداقل رساندن این مشکلات از دغدغه های مهم دولت تدبیر و امید می باشد و خوشبختانه در دولت یازدهم و دوازدهم اقدامات خوبی برای مقابله با آن انجام شده و در حال حاضر نیز این اقدامات ادامه دارد .
درادامه حسین قراگوزلو رئیس اداره ورزش و جوانان و دبیرستادساماندهی امورجوانان شهرستان فامنین ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری امام حسین(ع)ازادارات بابت حضوربموقع و برگزاری کارگاههای آموزشی ،همکاری وهماهنگی ادارات دراجرای برنامه های ستاد درشهرستان تقدیر و تشکرکرد.
درادامه اداره آموزش و پرورش و کمیته امداد شهرستان فامنین گزارش عملکرد نیم سال اول درزمینه جوانان و ازدواج و تعالی خانواده و برگزاری کارگاههای آموزشی را مطرح کردند
و درپایان مسئولین ادارات عضوستادساماندهی امورجوانان شهرستان برنامه های پیشنهادی خود را درزمینه امور جوانان اعلام نمودند.
دفعات مشاهده : 78
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد