شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 19 مهر 1397 - 12:21

رئیس هیات تیراندازی همدان
نباید به جایگاه و قهرمانان فعلی تیراندازی همدان بسنده کرد/ نیازمند تغییر در بدنه هیات بودیم

سیدناصر محمودی گفت: امثال مه لقا جام بزرگ، ساسان شهسواری و مینا قربانی افتخار تیراندازی استان هستند اما ما نباید به همین تعداد قهرمان بسنده کنیم و نیاز است ده ها قهرمان دیگر به تیراندازی کشور معرفی شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، رئیس هیات تیراندازی همدان در مراسم تودیع و معارفه دیر جدید این هیات که با حضور چاروسایی مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان و اعضای هیات برگزار شد گفت: استان همدان از دیرباز مهد تیراندازی کشور بوده و مفاخر زیادی در این حوزه به ورزش کشور معرفی کرده است.
وی افزود: ظرفیت های خوبی در تیراندازی استان وجود دارد و نیاز بود با تغییر و تحول در هیات مسیر پیشرفت جدیدی را بوجود آوریم.
وی با تقدیر از تلاش های صالح فریدی در تیراندازی استان گفت: ساسان شهسواری از قهرمانان با اخلاق تیراندازی استان است که با همکاری اعضای هیات می تواند در سمت جدید جدید موفق عمل کند اما به طور قطع نخواهیم گذاشت صالح فریدی از جمع ما جدا شود و از تجربیات وی برای پیشبرد اهداف هیات استفاده خواهیم کرد.
سیدناصر محمودی اضافه کرد: امثال مه لقا جام بزرگ، ساسان شهسواری و مینا قربانی افتخار تیراندازی استان هستند اما ما نباید به همین تعداد قهرمان بسنده کنیم و نیاز است ده ها قهرمان دیگر به تیراندازی کشور معرفی شود.
وی با اشاره به خرید تجهبزات برای تیراندازان همدانی گفت: هر جا نیاز به کمک بوده به تیراندازی استان در اسرع وقت اقدام کرده ایم و امروز اعلام می کنیم از افرادی که بخواهند در تیراندازی اهداف پروازی استان سرمایه گذاری کنند به طور ویژه حمایت می کنیم.
مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان گفت: تیراندازی همدان با مدیریت آقای محمودی رشد بسیار خوبی در یک سال اخیر داشته و خوشبختانه تنها مدال کاروان ایران در بازیهای آسیایی مربوط به خانم جامه بزرگ بود.
حمدالله چاروسایی ادامه داد: از زحمات 12 ساله صالح فریدی در مدت تصدی دبیری این هیات تقدیر و تشکر می کنم و امید است با انتخاب ساسان شهسواری به عنوان دبیر جدید موفقیت های های افزایش یابد.
گفتنی است در پایان از تلاش 12 ساله صالح فریدی به عنوان دبیر هیات تیراندازی استان تجلیل و ساسان شهسواری از قهرمانان این رشته به عنوان دبیر جدید این هیات معرفی شد.3
دفعات مشاهده : 158
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد