شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 12 مهر 1397 - 12:54

دبیر بیماران خاص و پیوند اعضا کشور
ورزش اثرگذارترین نیاز روحی، روانی و جسمی ورزشکاران بیماران خاص و پیوند اعضا است

دبیر بیماران خاص و پیوند اعضا کشور گفت: ورزشکاران تحت پوشش این فدراسیون مبلغ فرهنگ اهدای پیوند اعضا در جامعه و نماد گذشت و ایثار هستند.به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان : مهین فرهادی زاد صبح امروز در جمع اعضای هیات بیماران خاص و پیوند اعضای استان همدان اظهار داشت: ورزش اثرگذارترین نیاز روحی، روانی و جسمی ورزشکاران بیماران خاص و پیوند اعضا هستند و باید به ترویج و حمایت از آن تلاش شود.
وی با تاکید بر لزوم نگاه مهربانانه بهاین قشر از ورزشکار، بیان کرد: فدراسیون هیچ درآمدی ندارد و فقط هزینه می کنیم و باید از بخش های مختلف حمایت لازم صورت بگیرد.
فرهادی زاد با اشاره به اینکه ورزشکاران بیماران خاص و پیوند اعضا مختص تمامی فدراسیون ها است، گفت: تمامی فدراسیون ها باید بدانند که به ورزشکاران بخش های مختلف فدراسیون بیماران خاص و پیوند اعضا کشور سرویس دهند و کمک لازم را داشته باشند.
وی افزود: حمایت از این قشر ورزشکار وظیفه همگانی است و انتظار داریم استان ها نیز این توجه را داشته باشند.
وی، برگزاری جشنواره های متعدد، کلاس های آموزشی، کنگره پزشکی ورزشی، برگزاری 6 دوره مسابقه ویژه بانوان و ده ها رویداد دیگر را از برنامه های اجرایی این فدراسیون تا پایان امسال عنوان کرد و افزود: در حال تامین بودجه برای این برنامه ها هستیم.
دبیر بیماران خاص و پیوند اعضا کشور با تاکید بر لزوم حمایت خیرین و حامیان مالی از ورزش بیماران خاص و پیونداعضا گفت: نگاه ویژه باید به ورزشکاران این بخش داشت چرا که آنها فرزندان خاص جامعه هستند.
وی ایجاد بسترهای لازم برای ترغیب ورزشکاران بیماران خاص و پیوند اعضا به ورزش را مهم ارزیابی کرد و افزود: انتظار ما سپردن سکان ریاست هیات های استانی به افراد پرتلاش و زحمت کش است.
وی با تمجید از عملکرد ورزشکاران همدانی در میادین بین المللی گفت: همدان از ملی پوشان ارزنده در رشته های مختلف برخوردار است.
فرهادی زاد حمایت فدراسیون از استان همدان را مورد توجه قرار داد و افزود: هفته آینده کمک مالی مناسبی به هیات بیماران خاص و پیوند اعضا استان همدان خواهد شد.
دفعات مشاهده : 90
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد