شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 11 مهر 1397 - 11:55

اجرای بیش از 60 برنامه فرهنگی ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در نهاوند

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند از اجرای بیش از 60برنامه ویژه هفته تربیت بدنی و ورزش در این شهرستان خبر داد.br />

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل از شهرستان نهاوند، مهرداد سعدی نژاد سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند هفته تربیت بدنی همه ساله از ۲۶ مهر تا 2 آبان به منظور آشنایی جامعه با اهمیت و اثرات کاربرد ورزش در زندگی فردی و اجتماعی، اشاعه و توسعه و ترویج ورزش در خانه و خانواده و هدایت و ارشاد جامعه به ورزش‏ های همگانی برگزار می ‏شود. توجه به ورزش و تلاش بر توسعه آن در میان همه اقشار جامعه، به دلیل آثار سودمندی است که از این کار به دست می آید؛ چون ورزش مایه پرهیز از بیکاری، مبارزه با کسالت و تنبلی، افزایش توانایی های جسمی و روحی، شجاعت، سلامت جسمانی و فکری و نیز وسیله ای برای جمع گرایی و اجتماعی شدن است. همچنین فعالیت فیزیکی سبک و منظم از طریق تقویت کارکردهای ایمنی، باعث افزایش سطح فعالیت سیستم ایمنی در بدن شده و در پیشگیری از انواع بیماری ها مؤثر می ‏باشد.
سعدی نژاد آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش اظهار کرد : اداره ورزش و جوانان امسال بیش از 60برنامه مختلف ورزشی شامل ووشو، کشتی ، والیبال ، کوهنوردی ، رزمی ، فوتسال ، کاراته ، بدمینتون ، فوتبال و مسابقات بومی محلی و...در سطح استان و شهرستان را از جمله این برنامه ها بر شمرد.
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند ادامه داد همچنین تجلیل از از پیشکسوتان ورزش ، برگزاری مراسم به مناسبت هفته تربیت بدنی در زورخانه پوریای ولی دیدار با امام جمعه محترم و خانواده معظم شهدای ورزشکار ، همایش پیاده روی نز در این هفته اجرا می شود.
سعدی نژاد :اجرای ورزش صبحگاهی و غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدا توسط هئیت های ورزشی و ورزشکاران و کارکنان اداره ورزش و جوانان را از دیگر برنامه های هفته تربیت بدنی در شهرستان دانست.
وی در پایان اظهار داشت : برنامه های امسال با توجه به مصادف بودن آن با ماه محرم و سوگواری باید کلیه برنامه های فرهنگی ورزشی متناسب با این ایام باشد

دفعات مشاهده : 114
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد