شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 10 مهر 1397 - 12:03

جانشین سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان:
برای پیشرفت در کارهای اساسی باید از جوانان و ورزشکاران بهره برد

جانشین سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در گردهمایی بسیجیان پایگاه بسیج حمزه سید الشهدا(ع) اداره کل ورزش و جوانان استان گفت: برای پیشرفت در کارهای اساسی باید از جوانان و ورزشکاران بهره برد چرا که از ابتدای انقلاب اسلامی کارهای اساسی بدست جوانان میسر و به نتیجه مطلوب رسیده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان،مهدی فرجی در گردهمایی بسیجیان پایگاه بسیج حمزه سید الشهدا(ع) این اداره و یادبود شهید شاخص کارمندان،مصطفی صدر زاده، ضمن تبریک هفته دفاع مقدس گفت: جوانان از ابتدای انقلاب بازدارندگی و قدرت خود را به رخ استکبار کشیدند و برای پیشرفت در کارهای اساسی باید از ایشان بهره برد.
وی ادامه داد: ورزش و جوانان ، سازمان بسیار مهمی در استان و کشور است بطوری که بصورت ترکیبی، ضمن ارائه خدمت، در پرورش و تربیت جوانان نقش مهمی را ایفا می کند.
فرجی افزود: آنچه باعث سقوط ارتش منطقه ای داعش شد،حضور جوانان انقلاب اسلامی بود ، جوانانی که سن بسیاری از آنان زیر 30 سال بود و بر پیکار با این ارتش تروریستی پیروز و بر آنها فایق آمدند.
وی ادامه داد: جوانان ورزشکار همدان بصورت فعال در افتخار آفرینی فراملی و جهانی نقش داشته و این جای تبریک دارد که نشان از مجموعه کارهای موثر و عمیق دستگاه ورزش و جوانان است که موجب مدال آوری جوانان و سربلندی ایران اسلامی و شادی هموطنان بویژه مردم خوب همدان می شود.

در ادامه، رسول منعم، مدیرکل ورزش و جوانان استان با اشاره به اهمیت مباحث فرهنگی در جامعه گفت: با توجه به اهمیت مباحث فرهنگی، اخلاقی در ورزش، توسعه فرهنگ بسیجی در جامعه ورزشی مدنظر است که موجب افتخار آفرینی برای ایران همیشه اسلامی مان شده و نمونه بارز آن، حضور سرکار خانم خدابنده لو در رویداد جهانی 2016 برزیل است.
فرمانده پایگاه حمزه سید الشهدا(ع) ادامه داد: با همکاری مجموعه بسیج ورزشکاران و بسیج کارمندان ، اقدامات فراوانی در حوزه توسعه فرهنگ بسیج در جامعه ورزشکاران شده است که از این میان می توان به راه اندازی چندین پایگاه بسیج ورزشی در مرکز و شهرستانها، محفل های انسی با قرآن جوانان و ورزشکاران، اردوهای هویتی به مشهد مقدس و راهیان نور و غیره اشاره کرد.
در پایان این برنامه، به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس از آزاده سرافراز " رجب افشاردوست" تجلیل شد.
دفعات مشاهده : 106
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد