شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 09 مهر 1397 - 10:45

برگزاری جلسه کارگروه سنجش ساختار قامتی زنان و دختران روستایی

جلسه اجرایی کارگروه سنجش ساختار قامتی زنان و دختران روستایی در دفتر معاونت ورزش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان ،صبح امروز جلسه اجرایی کارگروه سنجش ساختار قامتی زنان و دختران روستایی به ریاست قهرمانی معاون ورزش و اعضا در دفتر معاونت برگزار شد.در ابتدای جلسه معصومه پیردهقان معاون هماهنگی امور بانوان در خصوص این کا رگروه بیان کرد: کارگروه سنجش ساختار قامتی زنان و دختران روستایی در سال گذشته برای زنان روستایی شهرستان های استان اجرایی شد که سال گذشته برای 600 نفر از زنان روستایی این طرح به اجرا درآمد.
وی گفت :امسال نیز با بررسی های صورت گرفته و برنامه ریزی های انجام شده میخواهیم سنجش ساختار قامتی زنان و دختران روستایی پانزده روستا و جامعه آماری 1000 نفر را مورد بررسی قرار دهیم .
پیردهقان با توجه به آیین نامه اجرایی این کارگروه در وزارت و ابلاغ آن به ادارات استان بیان کرد:این طرح با مشارکت سه هیئت همگانی ،روستایی عشایری و پزشکی صورت خواهد پذیرفت و بیشتر جامعه هدف را زنان روستایی و حاشیه نشین را در بر خواهد گرفت .
قهرمانی معاون ورزش استان در این جلسه ضمن خرسندی از توجه به زنان روستایی و اجرای طرح سنجش ساختار قامتی گفت :مجری این طرح سه هیئت همگانی ،روستایی عشایری و پزشکی هستند که با صحبت های صورت گرفته با هیئت پزشکی استان برآنیم که از خانه بهداشت روستاییان استفاده نماییم و این طرح را در مرکز بهداشت اجرا نماییم .
وی افزود :هیئت همگانی استان نیز در بخش ورزش همگانی در بخش های حاشیه نشین و روستایی میتواند این طرح را برای زنان روستایی توسط کارشناسان تربیت بدنی انجام دهد .
دفعات مشاهده : 85
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد