شرح
تاريخ خبر :  شنبه 07 مهر 1397 - 08:55

روی خط ورزش فامنین

برنامه فرهنگی ورزشی مختلف بمناسبت هفته دفاع مقدس درشهرستان فامنین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از فامنین،همزمان با هفته دفاع مقدس بمنظور گرامیداشت یادوخاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس به همت هیئت های ورزشی 7برنامه فرهنگی ورزشی مختلف درشهرستان فامنین اجرا شد
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فامنین عنوان کرد:در جنگ هشت ساله دفاع مقدس،ایران اسلامی با رهنمودهای رهبری و کمکهای نیروهای مردمی و با داشتن ایمان و اعتقادات، باورها و ارزشهای دینی توانست در مقابل دشمن ایستادگی کند.
حسین قراگوزلو تصریح کرد:اداره ورزش و جوانان طبق سنوات گذشته برنامه های مختلفی بمناسبت هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان با همکاری هیئت های ورزشی وسایر ادارات شهرستان انجام داده است که به شرح ذیل می باشد:
مسابقات دارت قهرمانی شهرستان باحضو40نفردرخانه دارت شهرستان برگزار گردید که درپایان علی اکبر شاهمردی،رضاعطایی و یاسین نظام اسلام به ترتیب به مقام های اول دوم و سوم نایل گردیدند که درپایان به رسم یادبود حکم قهرمانی و هدایایی به نفرات برتر اهدا گردید.
همچنین همایش کوهپیمایی به همت هیئت کوهنوردی و باهمکاری بسیج کارمندان شهرستان دراتفاعات سراوک واقع دربخش مرکزی برگزار گردید که باحضورچشم گیر ورزشکاران همراه بود.
یک دوره مسابقات پینگ پنگ کارمندان ادارات شهرستان برگزار گردیدکه درپایان اسدا..محققی از اداره مخابرات،عباس سهرابی از نیروگاه برق شهید مفتح و علی رمضانی از دادگستری شهرستان به ترتیب به مقام های اول،دوم و سوم نایل گردیدند که درپایان به رسم یادبود حکم قهرمانی و هدایایی به نفرات برتر اهدا گردید.
ازدیگر برنامه های هفته دفاع مقدس اداره ورزش و جوانان شهرستان فامنین میتوان به دیداربا امام جمعه،تقدیر از مقام آوران مسابقات کشوری کاراته،سرکشی و دلجویی ازخانواده شهدا و غبارروبی گلزار شهدا توسط هیئت کوهنوردی اشاره کرد.
دفعات مشاهده : 100
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد