شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 05 مهر 1397 - 21:29

نماینده مردم همدان و فامنين در مجلس:
امروز ورزش همدان در عرصه‌های مهم بین‌المللی صاحب جایگاه است

نماینده مردم همدان و فامنين در مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه امروز ورزش همدان در عرصه‌های مهم بین‌المللی صاحب حرف است و مدال‌آوری‌های متعدد در قاره کهن و مسابقات جهانی و حتی المپیک گواهی بر این مدعاست.

به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان استان، دکترحمیدرضا حاجی‌بابایی در مراسم تجلیل از مدال آوران همدانی در بازی‌‌‌های آسیایی جاکارتا با اشاره به وضعیت ورزش استان همدان، اظهار کرد: ورزش همدان روز به روز در حال پیشرفت و موفقیت است زیرا در گذشته‌های دور ورزش ما حتی در کشور هم حرفی برای گفتن نداشت.

وی ادامه داد: خوشبختانه امروز ورزش همدان در عرصه‌های مهم بین‌المللی صاحب حرف است و مدال‌آوری‌های متعدد در قاره کهن و مسابقات جهانی و حتی المپیک گواهی بر این مدعاست.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: من این موفقیت کم‌نظیر در مدال‌آوری را به ورزشکاران، جامعه ورزش استان و همه مردم خوب همدان تبریک می‌گویم و امیدواریم با تلاش مربیان و ورزشکاران شاهد رشد این مدال‌ها در آوردگاه‌های آینده باشیم.

وی با اشاره به میانگین جمعیتی استان و مدال‌آوری کاروان ورزش ایران، تصریح کرد: جمعیت استان همدان در کشور 2/2 درصد است اما 11 درصد مدال‌های کاروان ورزشی ایران را ورزشکاران همدانی کسب کردند که این یک رکورد بی‌‌نظیر برای ورزش همدان است.

حاجی‌بابایی گفت: همه آمار خبر از پیشرفت ورزش استان است و طی سال‌های گذشته زیرساخت‌های ورزشی نیز رشد چشمگیری داشته است و ثمره آن امروز مدال‌آوری پنج ورزشکار همدانی در بازی‌های آسیایی است.
دفعات مشاهده : 108
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد