شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 25 شهريور 1397 - 12:02

تودیع و معارفه رئیس هیئت کشتی تویسرکان برگزار شد

تودیع و معارفه رئیس هیئت کشتی تویسرکان در اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان و به نقل از شهرستان تویسرکان؛ روز گذشته جلسه ای در محل اداره ورزش و جوانان با حضور سرهنگ معصومی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان و رئیس و اعضاء سابق هیئت کشتی شهرستان و پیشکسوتان کشتی برگزار شد.
جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید آغاز شد. سپس حقیقی رئیس اداره ورزش و جوانان ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام حسین(ع) و یاران با وفایش از زحمات آقای علی محمد بیات رئیس سابق هیئت کشتی تقدیر و تشکر به عمل آورد و در ادامه مواردی را در خصوص کشتی شهرستان بیان کرد.
پس از آن بیات رئیس سابق هیات کشتی در خصوص عملکرد خود گفت: در این مدت هفت سال اخیر که عهده دار مسولیت هیات کشتی شهرستان بودم در مجموع 149 مورد اعزام و میزبانی داشتیم و در حال حاضر نیز به دلایل کاملا شخصی تصمیم به استعفا از سمت خود گرفته م.
در ادامه این نشست سرهنگ معصومی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان به عنوان سرپرست جدید هیئت کشتی تویسرکان به حاضرین معرفی شد.
در پایان جلسه رئیس اداره ورزش و جوانان با اهداء لوحی از زحمات چندین ساله آقای بیات تقدیر و تشکر کرد و حکم انتصاب سرهنگ معصومی را به عنوان سرپرست به ایشان اهدا نمود.
دفعات مشاهده : 99
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد