شرح
تاريخ خبر :  شنبه 24 شهريور 1397 - 13:49

سفیر صلح و دوستی رکاب زنان به همدان رسید

دوچرخه سوار اهل استان خوزستان پس از طی مسافت چهار هزار کیلومتری ظهر امروز با پیام صلح و دوستی اقوام ایران زمین، وارد همدان شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ، محسن مرادی دوچرخه سوار خوزستانی با پیام صلح و دوستی اقوام ایران ظهر امروز وارد همدان شد و در ابتدای شهر مریانج مورد استقبال قهرمانی معاون ورزشی، چاروسایی مدیر روابط عمومی و الفتیان رئیس گروه قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان قرار گرفت.
مرادی در سفر 70 روزه خود استان های فارس، کرمان، یزد، نایین، اصفهان، مرکزی، قم، تهران، البرز، همدان، زنجان، سنندج، همدان، کرمانشاه، لرستان، ایلام و خوزستان را رکاب می زند.
این دوچرخه سوار اندیمشکی که فردا همدان را به سمت اراک ترک خواهد کرد، گفت: تاکنون بیش از چهار هزار کیلومتر از جاده های کشور را رکاب زده ام و تا پایان سفرم این میزان به پنج هزار کیلومتر خواهد رسید.
وی هدف خود از این سفر را رساندن پیام وحدت و همبستگی اقوام و ایلات ایران زمین عنوان کرد و یادآور شد: در این سفر با گروه ها و اقوام مختلف ایران زمین از جمله زرتشتیان، اهل تسنن و همچنین مسئولان استانی داشته ام و پیام صلح و دوستی اقوام ایران زمین را به آنان ابلاغ کرده ام.
مرادی تصریح کرد: کشور ایران متشکل از اقوام مختلفی است که با وجود همه توطئه های خارجی، مردم آن با هم هیچ مشکلی نداشته و در زیر پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی به زندگی خود ادامه می دهند.3
دفعات مشاهده : 72
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد