شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 22 شهريور 1397 - 11:44

رئیس هیئت اسکیت استان‌همدان:
اسکیت بازان همدانی طلای مسابقات آسیایی را کسب کردند

حمید آبکار و عرفان زنگنه دو اسکیت باز همدانی در معیت تیم ملی اینلاین هاکی فدراسیون جمهوری اسلامی ایران توانستند عنوان قهرمانی آسیا را کسب کتتد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان مهدی مجیدی با اشاره به درخشش اسکیت بازان همدانی در تیم ملی اینلاین هاکی کشور در مسابقات آسیایی اظهار داشت: تیم ملی اینلاین هاکی فدراسیون جمهوری اسلامی ایران که این روزها در مسابقات آسیایی کره جنوبی به سر می‌برد در آخرین بازی خود توانست با نتیجه 6 بر یک تیم ملی ژاپن را شکست دهد و طلای این دوره رقابت‌ها را از آن خود کند.
وی افزود: در این دوره از رقابت‌ها دو نفر از اسکیت بازان خوب همدانی حمید آبکار و عرفان زنگنه(دروازه‌بان تیم ملی) از بازیکنان اصلی تیم ملی اینلاین هاکی جمهوری اسلامی ایران بودند.
رئیس هیئت اسکیت استان‌همدان با اشاره به این موفقیت بزرگ گفت: تیم ملی اینلاین هاکی ایران در آخرین روز از رقابت‌های اینلاین هاکی قهرمانی آسیا در ناموان کره جنوبی، امروز (پنجشنبه) تیم مردان ایران در آخرین دیدار خود مقابل ژاپن قرار گرفت و با نتیجه 6 بر یک از سد این حریف گذشت تا عنوان قهرمانی آسیا را از آن خود کند.
مجیدی خاطرنشان کرد: ملی‌پوشان تیم مردان ایران در مرحله نخست برابر سنگاپور و کره جنوبی پیروز شده و در سومین مسابقه نیز مقابل چین تایپه به تساوی دست‌یافته بود.
وی با اشاره با تبریک به جامعه ورزش استان‌همدان بیان کرد: مایه افتخار است که دو نفر از اسکیت بازان همدانی در این رقابت‌ها جزو بازیکنان اصلی و تأثیرگذار تیم ملی ایران بودند و توانستند دو مدال با ارزش طلای آسیایی را کسب کنند.
رئیس هیئت اسکیت استان‌همدان عنوان کرد: به دنبال این هستیم تا بتوانیم مراسم استقبال در خور شأنی برای این دو اسکیت باز خوب استان برگزار کنیم.
مجیدی با اشاره به رشد روزافزون اسکیت همدان گفت: خوشبختانه اسکیت استان‌همدان در مسیر پیشرفت خوبی قرارگرفته و روزبه‌روز شاهد درخشش اسکیت بازان خود هستیم.
دفعات مشاهده : 75
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد