شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 22 شهريور 1397 - 11:42

رئیس هیئت نابینایان و کم‌بینایان استان‌همدان:
کلاس مربیگری دوومیدانی نابینایان و کم‌بینایان در همدان برگزار شد

رئیس هیئت نابینایان و کم‌بینایان استان‌همدان گفت: کلاس مربیگری دوومیدانی نابینایان و کم‌بینایان در همدان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، سهمیه سهیلی با اشاره به برگزاری کلاس مربیگری دوومیدانی در همدان اظهار داشت: برای نخستین بار در کشور یک دوره کلاس مربیگری درجه ۳ دوومیدانی نابینایان و کم‌بینایان در همدان برگزار شد.

وی افزود: در این دوره از کلاس‌ها نفراتی از استان‌های هرمزگان، شیراز، تهران، لرستان و قزوین در هر دو بخش آقایان و بانوان حضور پیداکرده بودند.

رئیس هیئت نابینایان و کم‌بینایان استان‌همدان با اشاره به فعالیت شهرستان‌های استان‌همدان گفت: در حال حاضر شهرستان‌های ملایر، بهار و کبودرآهنگ از شهرستان‌های فعال هستند و به زودی شهرستان‌های نهاوند، فامنین و یا کبودرآهنگ نیز فعال می شودتا از پتانسیل شهرستان‌های استان نیز استفاده کرده باشیم.

سهیلی عنوان کرد: به دنبال آنیم تا با فراخوانی تمام کسانی که مشکل ضعف بینایی و کم‌بینایی دارند از سن ۷ تا ۳۰ سالگی به هیئت ما مراجعه کنند و زیر نظر مربیان استعدادیاب ما در سالن ورزشی جذب شوند.

وی با اشاره به جایگاه هیئت نابینایان و کم‌بینایان استان‌همدان بیان کرد: در سال ۹۶ در ارزشیابی فدراسیون در بین هیئت‌های کشور در رتبه ششم و در ارزشیابی اداره کل ورزش و جوانان استان در رتبه چهارم قرار گرفتیم. 3
دفعات مشاهده : 56
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد