شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 22 شهريور 1397 - 08:59

تقدیر نماینده مجلس و فرماندار شهرستان فامنین از مدال آور مسابقات جهانی

نماینده مجلس و فرماندار شهرستان فامنین ازعلی اکبر ساجدی مدال آور مسابقات عشایری جهان تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از فامنین، طی مراسمی با حضورحمیدرضا حاجی بابایی نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی و سید مجید شماعی فرماندار شهرستان فامنین ازعلی اکبرساجدی صاحب مدال برنز سومین دوره مسابقات عشایر جهان درکشورقرقیزستان تجلیل بعمل آمد.
فرماندار شهرستان فامنین دراین مراسم گفت:از آنجایی که تشکر و تشویق به انگیزش افراد در ارائه خدمات بهتر و مطلوب‌تر کمک می‏‌کند و روح و روان آنها را شاد و بانشاط می‏‌گرداند، این امر همیشه مورد تأکید اسلام و پیشوایان دینی بوده است و اگر در جامعه‌ای روحیه تشکر و قدردانی از انسان‌های خیّر، مبتکر و خلّاق از بین برود، گرایش به فعالیت‏‌های مثبت و سازنده کمرنگ شده و دلسردی و خمودگی جای آن را خواهد گرفت.
سید مجید شماعی ادامه داد: کسب مدال برنز این مسابقات، نشان‌دهنده وجود نخبه‌های ورزشی دراین شهرستان می‌باشد که باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.
گفتنی است علی اکبر ساجدی در سومین دوره مسابقات عشایر جهان 2018 استقبال که با حضور82 کشور برگزار شده بود با پشت سر گذاشتن حریفهایی از روسیه ،قزاقستان و... توانست مدال برنز این مسابقات دررشته چوب کشی را کسب کند.
دفعات مشاهده : 61
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد