شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 20 شهريور 1397 - 14:11

بازدید مدیرکل ورزش و جوانان استان از پروژه های ورزشی شهرستان رزن

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در سفر به شهرستان رزن ضمن بازدید از پروژه های عمرانی ورزشی و حضور در مراسم افتتاحیه مسابقات هندبال نونهالان غرب کشور با مسئولان این شهرستان نیز دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، صبح امروز مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان به همراه کارشاس دفترفنی و مدیر روابط عمومی اداره کل به شهرستان رزن سفر کرد.
مدیر کل ورزش و جوانان در این سفر ابتدا از پروژه های عمرانی ورزشی ایین شهرستان بازدید و در ادامه با حضور در قروه درجزین با سید رضا سلامتی فرماندار رزن و لطفی نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
رسول منعم در دیدار که با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان رزن و بخشدار قروه درجزین برگزار شد گفت: چندین پروژه ورزشی از جمله استخر مجموعه ورزشی بانوان، رختکن زمین چمن و سالن باستانی رزن، سالن کرفس و دیواره کشی سالن قروه درجزین در این شهرستان در دست احداث می باشد که در صورت تخصیص اعتبار این پروژه ها به زودی به بهره برداری می رسند.
وی افزود: استخر مجموعه ورزشی بانوان و سالن باستانی رزن از پروژه های ملی و دیگر موارد از پروژه های استانی می باشند.
منعم با اشاره به ظرفیت بالای ورزش رزن گفت: ما مصمم هستیم که شرایط بهتری را جهت ورزش فراهم کنیم تا هیات‌ها بتوانند با سهولت بیشتری به ورزش بپردازند.
حسن لطفی، نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست گفت: وزیر ورزش و استاندار همدان قول داده اند به ایجاد فضاهای ورزشی در شهرستان‌ها توجه ویژه ای داشته باشند.
وی افزود: در دیدار با وزیر ورزش و جوانان مقرر شد دو زمین چمن مصنوعی در قروه درجزین و دمق احداث شود، همچنین مقرر شد با مشارکت بخش خصوصی سالن ورزشی در قروه در جزین احداث گردد.
نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: امیدواریم هر چه سریعتر روند ساخت این پروژه ها آغاز گردد.
فرماندار رزن نیز در این دیدار ضمن تقدیر از تلاش های مدیرکل ورزش و جوانان استان در پیگیری احداث پروژه های ورزشی در این شهرستان گفت: آمادگی داریم با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان روند پیشرفت احداث پروژه های ورزشی را در شهرستان افزایش دهیم.
در ادامه این سفر یک روزه مدیرکل ورزش و جوانان استان به همراه فرماندار و نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاحیه مسابقات هندبال نونهالان غرب کشور که به میزبانی قروه درجزین در حال برگزاری می باشد شرکت کردند.
3
دفعات مشاهده : 71
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد