شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 20 شهريور 1397 - 13:06

استقبال جامعه ورزش همدان از تیرانداز مدال آور استان در بازیهای آسیایی 2018

مه لقا جام بزرگ دارنده مدال برنز تیراندازی بازیهای آسیایی، ظهر امروز در میان استقبال جامعه ورزش و مسئولان اجرایی استان وارد همدان شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، در این مراسم مدیر کل و جمعی از مسئولان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، محمودی رئیس هیات و جامعه ورزش تیراندازی و خانواده این قهرمان ارزنده تیم ملی حضور داشتند.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان در این مراسم گفت: مه لقا جام بزرگ همانند گذشته باردیگر ثابت کرد که حجاب مانعی برای پیشرفت در ورزش نیست و با حجاب کامل می توان به قله های افتخار دست یافت.
رسول منعم افزود: جام بزرگ الگوی موفق از یک بانوی ورزشکار محجبه و موفق در میادین ورزشی است و با دو دوره سابقه حضور در بازی های المپیک . سه دوره بازیهای آسیایی یکی از ورزشکاران افتخارآفرین و ارزنده تاریخ ورزش بانوان کشورمان محسوب می شود..
وی با اشاره به درخشش بانوان همدانی در این رقابتها افزود: بانوان کشورمان در این رقابتها در مجموع 18 مدال کسب کردند که سهم بانوان همدانی 5 مدال بود که در مجموع 28 درصد از سهم مدال آوری بانوان ایران در این رقابتها متعلق به بانوان همدانی بود.
گفتنی است جام بزرگ در فینال ماده سه وضعیت تیراندازی بازیهای آسیایی جاکارتا در بخش زنان با رکورد ۴۴۱.۲ در رده سوم ایستاد و صاحب مدال برنز شد. او اختلاف ناچیزی با نفر دوم داشت.
که لقا جام بزرگ بلافاصله بعد از بازیهای آسیایی راهی مسابقات قهرمانی جهان و کسب سهمیه در چانگون کره جنوبی شد و در رشته تفنگ سه وضعیت بانوان در جایگاه سی و ششم جهان ایستاد و از کسب سهیه المپیک در این رقابتها بازماند.
دفعات مشاهده : 69
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد