شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 19 شهريور 1397 - 08:30

برگزاری مسابقات شطرنج اوپن انتخابی شهرستان در پارک سیفیه شهرستان ملایر

مسابقات شطرنج اوپن ,انتخابی شهرستان با هدف جذب استعدادهای این رشته ورزشی در محل پارک سیفیه این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر

مسابقات شطرنج اوپن ,انتخابی شهرستان با هدف جذب استعدادهای این رشته ورزشی به همت هیئت شطرنج و همکاری اداره ورزش وجوانان و شهرداری شهرستان ملایر در پارک سیفیه این شهرستان برگزار شد.

در این مسابقات تعداد صدو بیست نفر از شطرنج بازان شهرستان ملایر در دوبخش آقایان و بانوان شرکت کردند و در نه دور به روش سوئیسی به سرداوری علی غیاثوند و سرپرستی فاطمه مرادی برای کسب رتبه برتر این مسابقات با هم به رقابت پرداختند

رضا کولیوند,علیرضا مردانی و زهیر سیفی به ترتیب مقامهای اول تا سوم را از ان خود کردند و در بخش بانوان نیز دینا سیف , سارا احمدیان و فاطمه باقری به مقامهای اول تا سوم این مسابقات دست پیدا کردند و امیر رضا صادقی و محمد رضا ونایی نفرات برتر زیر ده سال معرفی شدند و همچنین محمد رضا ترکاشوند پیشکسوت این رشته ورزشی به عنوان بهترین بازیکن انتخاب و معرفی شدند.

مهندس بابایی شهردار شهرستان ملایر , اعضاء شورای شهر , مسئولین ورزش شهرستان و ایرج صبا از مربیان بین المللی شطرنج استان همدان نیز به دعوت از هیئت شهرستان دراین مسابقات حضور داشتند و از نزدیک شاهد برگزاری این مسابقات بودند.

شایان ذکر است نفرات برتر این مسابقات در تیم شطرنج شهرستان ملایر فعالیت ورزشی خود را در خانه شطرنج استادیوم تختی اغاز و خود را برای حضور در مسابقات استانی و کشوری آماده میکنند.
دفعات مشاهده : 83
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد