شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 18 مرداد 1397 - 11:28

بازدید نماینده وزارت از خانه جوانان شهرستان ملایر

محمدی کارشناس جوانان و نماینده معاونت توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش وجوانان کشور به همراه روزبه معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان از محل خانه جوانان اداره ورزش وجوانان شهرستان ملایر بازدید کردند.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر
به دنبال سفر دکتر محمدی معاونت توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش وجوانان کشور به شهرستان ملایر ودر جریان قرار گرفتن فعالیتهای گسترده سازمانهای مردم نهاد شهرستان ملایر تحت نظر اداره ورزش وجوانان این شهرستان ,محمدی کارشناس جوانان و نماینده معاونت توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش وجوانان کشور به همراه روزبه معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان از محل خانه جوانان اداره ورزش وجوانان شهرستان ملایر بازدید و مسائل و مشکلات آنرا مورد بررسی قرار دادند

محمدی ضمن ابراز خرسندی از فعالیتهای خوب سازمانهای مرردم نهاد شهرستان ملایر همکاری خودرا برای رفع هرچه سریعتر مسائل و مشکلات این سازمانها اعلام کردند .
مشکلات این سازمانها توسط روزبهانی مسئول امور جوانان اداره ورزش و جوانان این شهرستان و همچنین مسعود مومنی و علی بهزادی نمایندگان این سازمانها ارائه گردید و خواستار بررسی دقیق مسائل و مشکلات شدند.

محرم روزبه معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان نیز ضمن خیر مقدم و تشکر از محمدی گفت : شهرستان ملایر در بحث سمنها یا سازمانهای مردم نهاد در رفع مسائل و مشکلات جوانان عملکرد خوبی داشته و قریب به سی سمن آن مجوز فعالیت دریافت نمودند و تقریبا" در همه زمینه های فرهنگی , اجتماعی, کارگاههای آموزشی و .... در سطح شهرستان , بخشها و روستاههای آن فعالیت داشته ,که جای تقدیر و تشکر دارد.
وی در پایان صحبتهای خود همکاری خود را جهت برطرف شدن مسائل و مشکلات این سازمانها اعلام داشته و گفتند که در این راه از هیچ تلاشی مضایقه نخواهند کرد.
دفعات مشاهده : 91
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد