شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 18 مرداد 1397 - 11:26

نشست خزانه داران هیات انجمن های ورزشی سراسر کشور در همدان برگزار شد

نخستین نشست خزانه داران فدراسیون های ورزشی کل کشور صبح امروز با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان و دبیر فدراسیون انجمن های ورزشی و خزانه داران هیات های انجمن های ورزشی سراسر کشور در همدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در ابتدای این نشست که در سالن اجتماعات فنی و حرفه ای مریانج برگزار شد، گفت:ورزش کارکرد‌های گوناگونی دارد که اولین و مهمترین این کارکردها، اجتماعی بودن آن است.
وی افزود: جوامع بشری برای تداوم حیات خود نیازمند توجه به مقوله‌هایی نظیر نشاط اجتماعی، امید اجتماعی، اخلاق اجتماعی، امنیت اجتماعی و سازگاری اجتماعی هستند ومهمترین وظیفه ورزش این است که در کنار فرهنگ و هنر برای توسعه نشاط اجتماعی تلاش کند.
رسول منعم با اشاره به اهمیت حوزه مالی در ورزش گفت:از خزانه‌داران می‌خواهیم تا شفاف‌سازی را جزو اولویت‌های کاری خود قرار دهند، چرا که شفافیت به سلامت سیستم کمک می‌کند.
در ادامه این نشست شرعی دبیر فدراسیون انجمن های ورزشی در توضیحاتی ، هدف از برگزاری این نشست را هماهنگی و انسجام بیشتر خزانه‌داران با متولیان فدراسیون و همچنین اهمیت جایگاه خزانه داری در هیات ها عنوان کرد.
وی در ادامه با اشاره به جایگاه ورزش همدان در کشور افزود: همدان از دیر باز در بسیاری از رشته های ورزشی صاحب عنوان و جایگاه بوده و فدراسیون بر همین اساس و در راستای همدان 2018 تصمیم گرفت نخستین کلاس آموزشی خزانه داران را در این شهر تاریخی برگزار کند.
خسروی معاون دفتر امور مشترک فدراسیون های وزارت ورزش و جوانان، مهر جو نماینده اداره کل اقتصاد و دارایی استان،صولتی رئیس امور اداری اداره کل ورزش و جوانان، رحیمیان بازرس فدراسیون انجمن های ورزشی و دلداده مهربان مشاور اجرایی فدراسیون از دیگر سخنرانان این نشست بودند که توضیحاتی را درباره برگزاری این نشست، سیاست‌های کلان وزارت ورزش و جوانان و همچنین اهداف و وظایف خزانه‌داران ارائه کردند.
در ادامه نشست اصول مالی و معاملاتی فدراسیون ورزشی توسط مدرسان در این دوره تدریس شد.
در پایان این نشست، جلسه پرسش و پاسخ خزانه‌داران برگزار شد.
دفعات مشاهده : 122
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد