شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 14 مرداد 1397 - 12:05

آرزو حکیمی ملی پوش قایقرانی کایاک:
امیدوارم به عنوان بانوی با حجاب ایرانی پرچم کشورمان را در بازیهای آسیایی به اهتزاز درآورم

بانوی ملی پوش کایاک کشورمان با اشاره به تمرینات هدفمندی که برای بازیهای آسیایی پشت سر گذاشته وضعیت خود را قابل قبول دانست و به دنبال کسب خوش رنگ ترین مدال در جاکارتا است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، بانوی ملی پوش کایاک کشورمان با اشاره به تمرینات هدفمندی که برای بازیهای آسیایی پشت سر گذاشته وضعیت خود را قابل قبول دانست و به دنبال کسب خوش رنگ ترین مدال در جاکارتا است.
آرزو حکیمی قایقران تیم ملی آبهای آرام بانوان دارنده مدال برنز بازیهای آسیایی اینچئون گفت: درحالی که کمتر از دیگر تا آغاز رقابت های قایقرانی آبهای آرام در جاکارتا باقی مانده روزهای پایانی اردو یا به عبارتی روزهای طلایی برای آمادگی را با تمرینات سخت و پرفشار پشت سر می گذاریم و همه تلاشم را تا کسب بهترین نتیجه ادامه می دهم.
وی با بیان رضایت بخش نبودن نتایج مسابقات کاپ جهانی افزود: بعد از کاپ جهانی تمریناتم را با انگیزه و فشار بیشتری ادامه دادم. در حال حاضر تمرینات سرعتی پشت سر می گذارم و آماده مسابقه می شومو در مواد کایاک تکنفره 200 متر و دونفره 500 متر همراه هدیه کاظمی به رقابت خواهم پرداخت و همه تلاشم را می کنم مدال برنزی که دوره گذشته بازیها در اینچئون کسب کردم را طلایی کنم. مسابقات قابل پیش بینی نیست ولی با امیدواری برای کسب بهترین نتیجه می جنگیم.
حکیمی در خصوص شرایط تمرینات تیم در گرمای تابستان گفت: امسال بازیهای آسیایی اواخر مرداد آغاز می شود و این باعث شده اوج تمرینات ما در گرمترین روزهای سال باشد.
وی افزود: به هر حال همه ما ورزشکاران تمام تلاش خود را برای افتخارآفرینی برای میهن عزیزمان به کار می بندیم. پس از چندین سال تمرینات مداوم و اردوهای مستمر به بازیهای آسیایی در پالمبانگ بسیار امیدوارم و برای موفقیت در این رقابت ها از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد.
حکیمی در پایان گفت: خوشحالم که به عنوان نماینده بانوان کشورم در بازیهای آسیایی حضور دارم و امیدوارم با دست یابی به مدال طلا باعث افتخار کشور و هم نوعان خودم شوم، کسب مدال طلا برای همه ورزشکاران ارزشمند است. اما برای ما به عنوان بانوی ایرانی که با حجاب در میادن حاضر می شویم، اهتزاز پرچم و حضور با حجاب در سکوی قهرمانی افتخار بزرگی است.
دفعات مشاهده : 63
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد