شرح
تاريخ خبر :  شنبه 13 مرداد 1397 - 14:56

دیدار مدیرکل ورزش و جوانان استان با فرماندار کبودرآهنگ

رسول منعم مدیرکل ورزش و جوانان استان با دکتر حجت اله مهدوي فرماندار کبودرآهنگ دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، رسول منعم در این دیدار ضمن تشکر از حمایتهای فرماندار شهرستان از ورزش و جوانان ورزش را توجه به سلامتی جامعه دانست و اظهار کرد: اگر برای توسعه ورزش و آگاهی مردم از نقش آن در جامعه تلاش کنیم آسیب‌های اجتماعی را به حداقل خواهیم رساند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: هم‌اکنون چند طرح و پروژه ورزشی در سطح شهرستان در دست اجراست که تکمیل این طرح‌ها مهم‌ترین اولویت شهرستان در حوزه ورزش و جوانان است.
در ادامه این دیدار فرماندار کبودرآهنگ ضمن تقدیر از مدیرکل ورزش و جوانان استان اظهار کرد: ورزش شهرستان کبودرآهنگ پتانسیل بالایی دارد و از مسوولان ورزش استان خواستاریم در اعتبارات به شهرستان کبودرآهنگ نیز توجه لازم را داشته باشند.
فرماندار کبودرآهنگ، با بیان اینکه ورزشکاران جزو سرمایه‌های کشور محسوب می‌شوند تصریح کرد: ورزش در سالم‌سازی محیط و افراد جامعه نقش به‌سزایی دارد. لذا می‌طلبد با دقت و نگاه ویژه‌ای به مقوله ورزش، توجه،‌ برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری لازم در این راستا صورت پذیرد.
دکتر حجت اله مهدوي با اشاره به نقش و جایگاه و اهمیت ورزش در جامعه، تلاش و جدیت بیشتر مسوولان اداره ورزش و جوانان و روسای هیئت‌های ورزشی را خواستار شد.
وی ضمن تشکر از تلاش های مدیرکل ورزش و جوانان استان در پیشرفت ورزش کبودرآهنگ گفت: توسعه ورزش به عنوان یکی از اولویت های اصلی مسوولان شهرستان است وباید به دنبال رفع موانع رشد و شکوفایی استعدادهای بخش ورزشی کبودرآهنگ باشیم.
فرماندار کبودرآهنگ با اشاره به وجود زمینه های فراوان برای ارتقای سطح ورزش و ظرفیت‍های موجود در رشته های مختلف ورزشی خواستار توجه جدی مسوولان استان و شهرستان به پرورش مطلوب این ظرفیت ها در سطح شهرستان کبودرآهنگ شد.
دکتر حجت اله مهدوي با بیان اینکه جوانان ورزشکار جزء سرمایه های کشور محسوب می شوند تصریح کرد: ورزش در سالم سازی محیط و افراد جامعه نقش به‌سزایی دارد لذا می طلبد با دقت و نگاه ویژه ای به مقوله ورزش توجه و برنامه ریزی و سرمایه گذاری لازم در این راستا صورت پذیرد.
در پایان این دیدار طرفین بر تسریح در ساخت پروژه های ورزشی کبودرآهنگ تاکید کردند.3
دفعات مشاهده : 54
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد