شرح
تاريخ خبر :  شنبه 13 مرداد 1397 - 08:51

با شعار افتخار به گذشته و امید به آینده
برگزاری اولین جلسه کمیته تخصصی ورزش چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در کبودراهنگ

اولین جلسه کمیته تخصصی ورزش چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به منظور اجرای برنامه های مختلف فرهنگی، تفریحی و ورزشی در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان همدان و به نقل از شهرستان کبودراهنگ: اولین جلسه کمیته تخصصی ورزش چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با شعار افتخار به گذشته و امید به آینده به منظورتعامل و مشارکت دستگاههای عضور در راستای حسن اجرای برنامه های مختلف فرهنگی، تفریحی و ورزشی در طول سال جاری در محل سالن کنفرانس اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار شد.
در این جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از قران مجید، ریاست اداره ورزش و جوانان به تبیین اهمیت اجرای برنامه های مختلف و متنوع فرهنگی، تفریحی و ورزشی به منظور برگزاری هرچه با شکوه تر جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در طول سال و ایام پیش رو با همکاری و تعامل اعضای محترم پرداخت. سپس اعضاء برنامه های پیش بینی شده خود را ارائه نمودند و پس از بحث و تبادل نظر پیرامون موضوعات مطرح شده مقرر شد ادارات عضو در حسن برگزاری کارگاه های مختلف آموزشی، همایش های پیاده روی خانوادگی در شهر و روستاها و نیز جشنواره بازیهای بومی محلی در سه بخش مرکزی، گل تپه و شیرین سو مشارکت نمایند. همچنین مقرر شد ادارات ورزش و جوانان، آموزش و پرورش، سپاه، بخشداری¬ها، فرهنگ و ارشاد، تبلیغات اسلامی، هلال احمر، کمیته امداد و نیروی انتظامی در برگزاری برنامه های مختلف تفریحی، فرهنگی و ورزشی برای جامعه هدف خود با مشارکت جامعه ورزش و جوانان اهتمام لازم را به عمل آورند.
دفعات مشاهده : 53
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد