شرح
تاريخ خبر :  شنبه 13 مرداد 1397 - 08:33

مدیرکل ورزش و جوانان همدان
تکمیل ورزشگاه پنج هزار نفری ملایر از اولویت های کاری دستگاه ورزش است

رسول منعم گفت: تکمیل ورزشگاه پنج هزار نفری ملایر یکی از اولویت های ما است که مرحله نخست آن در حال تکمیل است و در صدد هستیم پس از تکمیل نهایی کل مجموعه ورزشگاه را به بهره برداری برسانیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، مدیرکل ورزش و جوانان همدان در نشست تخصصی معاون وزیر ورزش و جوانان در امور ورزشی بانوان با سمن ها و هیات های ورزشی ملایر با بیان اینکه سال 95 و 96 سالی بسیار خوب برای ورزش این استان بود افزود: با توجه به اختصاص اعتبار از محل 27 صدم درصد ارزش افزوده بالغ بر 24 طرح عمرانی ورزشی امسال به بهره برداری می رسد.
رسول منعم گفت: با حمایت های دولت 28 طرح ورزشی با زیربنای بیش از 61 هزار مترمربع در استان همدان با اعتبار 300 میلیارد ریال به بهره برداری رسید که سرانه ورزشی استان از 62 به 71 صدم درصد رسید.
وی در تشریح فعالیت ها و رهاورد ورزشی این استان بیان کرد: سال گذشته 179 میزبانی کشوری و 2 میزبانی رخدادهای بین المللی داشتیم.
مدیرکل ورزش و جوانان همدان همچنین به افزایش قابل توجه سمن ها در این استان اشاره کرد و افزود: تعداد سمن ها از هفت مورد به 76 سمن افزایش یافت.
منعم ملایر را یکی از شهرستان های فعال در حوزه ورزش دانست و گفت: تمام تلاش ما رفع مسایل و مشکلات سمن ها و هیات های ورزشی به ویژه بانوان است تا بتوانیم از ظرفیت آنان برای توسعه ورزش این شهرستان استفاده کنیم.
وی ادامه داد: تکمیل ورزشگاه پنج هزار نفری ملایر یکی از اولویت های ما است که مرحله نخست آن در حال تکمیل است و در صدد هستیم پس از تکمیل نهایی کل مجموعه ورزشگاه را به بهره برداری برسانیم.
منعم با بیان اینکه استخر سامن و زمین چمن شهر ازندریان نیز در اولویت تکمیل است تاکید کرد: تمامی فضاها و سالن های ورزشی استان و شهرستان ها باید به طور رایگان در اختیار هیات های ورزشی برای تمرین ورزشکاران و مسابقات قرار گیرد.3
دفعات مشاهده : 84
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد