شرح
تاريخ خبر :  جمعه 12 مرداد 1397 - 17:58

محمدیان معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان
بانوان به دلیل نقش های پیچیده خانواده و اجتماع نیازحمایت بیشتری نسبت به آقایان دارند


محمدیان معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در نشست صبح امروز خود با روسا و نواب رئیس هیئت های ورزشی و سمن های شهرستان ملایر گفت بانوان به دلیل نقش های پیچیده خانواده و اجتماع نیازحمایت بیشتری نسبت به آقایان دارند.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ،محمدیان معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در نشست صبح امروز خود با روسا و نواب رئیس هیئت های ورزشی و سمن های شهرستان ملایر گفت :در دنیای کنونی منابع لایتناهی وجود ندارد همچنین نیازها بشر نیز نامحدود هستند پس از شما فرهیختگان در بخش ورزش خواستار آن هستیم که نیازها خود را به گونه ای ساندهی کنیم که با توجه به منابع محدود به خواسته های مطلوب خود برسیم .
محمدیان از قرار دادن اماکن ورزشی در اختیاز هیئت های ورزشی گفت ادارات ورزش شهرستان با توجه به اینکه می توانستند آن را به بخش خصوصی واگذار نمایند ولی اماکن را در اختیار هیئت های ورزشی قرار دادند و این فرصت مناسبی برای تلاش و کوشش شما هیئت های ورزشی شهرستان می باشد.
معاون توسعه ورزش بانوان کشور به اهمیت ورزش بانوان پرداخت و گفت ما باید برنامه ریزی مناسبی برای ورزش بانوان داشته باشیم و ساعات مفید از اماکن ورزشی را در اختیار بانوان قرار دهیم . در ادامه محمدیان در بخش همگانی کردن ورزش حاشیه نشین آقایان و بانوان گفت :از محل ماده 94 برنامه ریزی بانوان و اقشار آسیب دیده اجتماع بر نامه های اقتصادی طرح شده است که بحثی به عنوان طرح سنجش قامتی ویژه زنان روستایی و حاشیه نشین شهرها است همچنین کارگاههای توانمند سازی بانوان بطور اختصاصی به دنبالش هستیم .
وی در ادامه گفت هیئت های ورزشی در اجرای برنامه های خود از سمن ها استفاده کنند و همچنین سمن ها نیز از هیئت های ورزشی بهره بگیرند زیرا در کار گروهی عملکرد بهتر و مطلوب تر را شاهد هستیم.
محمدیان خواستار طرح های مشارکتی هستیم و افزود به حمدالله در پروتال وزارت ورزش در این خصوص طرح 30 دقیقه تا نشاط و تندرستی طراحی شده که عموم میتواند با ورود به این قسمت از برنامه ورزشی مربوط به خود آگاه شوند.

محمدیان یکی از معضلات جدی جوانان ما را صرف وقت آنها در شبکه های مجازی و عدم حرکات تحرکی آنها چرداخت و گفت در این حوزه سمن ها با برنامه ریزی میتوانند از این شبکه ها بهره مثبت برد زیرا صرف وقت جوانان و نوجوانان در شبکه های مجازی فقر حرکتی به دنبال دارد و انواع بیماریهای ذهنی و جسمی را به دنبال خواهد داشت.
در پایان محمدیان با تشکر از مسئولین خدوم کشور به خصوص ورزش استان گفت همه ما باید به دنبال آن باشیم که جوانان موفق را به همه معرفی کنیم و مراحل موفقیت آنها را برای همگان بگوییم و همه بدانند برای رسیدن به موفقیت چه گام هایی بردارند.
دفعات مشاهده : 74
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد