شرح
تاريخ خبر :  جمعه 12 مرداد 1397 - 17:06

نشست معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان با روساو نواب رئیس هیئت هاو سمن ها در شهرستان ملایر


نشستی با حضور فریبا محمدیان معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان با روساو نواب رئیس هیئت ها،سمن ها در شهرستان ملایر برگزار شد .


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان صبح امروز در سفر معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان به استان به منظور بازدید از اماکن ورزشی و حضور در اختتامیه مسابقات قهرمانی آسیا شطرنج نشستی با روسا و نواب رئیس سمن ها و تشکل های مردم نهاد شهرستان ملایر با حضور فتحی فرماندار ویژه شهرستان ،آزادیخواه نماینده شهرستان و منعم مدیر کل ورزش و جوانان به منظور بررسی مشکلات شهرستان برگزار شد.
در ابتدای این نشست فتحی ضمن خیر مقدم و تشکر ویژه از مسئولین گفت :شهرستان ملایر 1100 شهید را تقدیم این نظام کرده است و این شهر به نام شهر جهانی انگور ثبت شده است .
وی افزود :شهرستان ملایر با ظرفیت بالای نخبه پروری در مباحث علمی و مذهبی در حوزه فعالیت های ورزشی بسیار رشد شایانی داشته و در حال حاضر ما در شهرستان 45 هیئت ورزشی فعال داریم که 20 هیئت ما با حمایت مسئولین مستعد حضور در لیگ های کشوری را دارد .

در این نشست آزادیخواه نماینده مردم شهرستان ملایر با ابراز خرسندی از راه راندازی راه آهن همدان –ملایر گفت :راه اندازی پروژه خوب راه آهن همدان –ملایر که بالغ بر 600 میلیارد هزینه دارد رونق بسیاری خوبی به جهت اقتصادی و اجتماعی برای شهرستان ملایر به ارمغان خواهد آورد و این توجه مسئولین استان به شهرستان ملایر می باشد .
وی در ادامه خواستار به اتمام رسیدن پروژه استخر سامن و زمین چمن ازندریان شد و در ادامه گفت :ظرفیت بالای ورزشکاران شهرستان ملایر در بخش تیمی و انفرادی این را می طلبد که با نگاه ویژه به ورزش شهرستان نگاه کنیم و برنامه ریزی دقیق و منسجم در ورزش شهرستان خصوصا بخش حاشیه نشین شهرستان ملایر انداخت و توسعه ورزش را در حاشیه شهرستان ملایر همگانی کرد.
دفعات مشاهده : 63
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد