شرح
تاريخ خبر :  جمعه 12 مرداد 1397 - 17:01

محمدیان معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان کشور روز گذشته وارد همدان شد


فریبا محمدیان معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان به منظور اختتامییه مسابقات قهرمانی آسیا شطرنج وارد همدان شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان محمدیا ن معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان به منظور اختتامییه مسابقات قهرمانی آسیا شطرنج وارد همدان شد .
محمدیان پس از استقبال مسئولین ورزش استان به محل برگزاری مسابقات قهرمانی آسیایی شطرنج رفت و از نزدیک نحوه اجرای مسابقات را بازدید کرد و از برگزاری و نحوه اجرای آن ابراز خرسندی کرد و گفت برگزاری این مسابقات به نحو مطلوب ایجاد انگیزه و بعد مثبت کشور اسلامی را در در برخواهد داشت و قهرمانی شطرنج بازان کشور نتیجه را چند برابر مطلوب خواهد کرد.
محمدیان در ادمه بازدیدهای خود از المپیاد دانش آموزی دختران نیز بازدید کرد و در سخنرانی خود توسعه ورزش بانوان کشور را خواستار شد. محمدیان، معاون توسعه ورزش وزارت ورزش و جوانان گفت : این مسابقات هفته اول با حضور دانش آموزان اول متوسطه و هفته دوم با حضور دانش آموزان ابتدایی برگزار می شود و امیدواریم استعدایابی در رشته های ورزشی برنامه ریزی شود زیرا که قهرمانان ملی و فراملی آینده کشور ازاین جمع خواهد بود .
در ادامه بازید خود محمدیان از دو باشگاه خصوصی استان و اشتغال زایی آنها بازدید کرد و به بررسی مسائل و مشکلات باشگاههای خصوصی پرداخت.
دفعات مشاهده : 54
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد