شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 11 مرداد 1397 - 00:45

بازدید رئیس هیئت بدمینتون استان از اسد آباد

رئیس هیئت بدمینتون استان روز چهارشنبه از فعالیت های اجرایی هیئت بدمینتون شهرستان اسد آباد بازدید کرد..

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ،در ادامه بازدیدهای شهرستانی عصر روز چهارشنبه فعالیت های هیئت بدمینتون شهرستان اسدآباد توسط رئیس هیئت بدمینتون استان مورد ارزیابی قرار گرفت . در این بازدید ابتدا فروتن به ارائه گزارش از فعالیت های اجرایی هیئت شهرستان پرداخت.ایشان کمبودامکانات را از مشکلات عمده شهرستان برشمردند. در ادامه فرهادی معاون اداره ورزش شهرستان در گزارشی به پیشینه بدمینتون در شهرستان اشاره نموده و از اعضای جوان و تحصیل کرده هیئت شهرستان درخواست نمودند در جهت ارتقاء شهرستان در تمام ابعاد کوشش مضاعف نمایند .
رئیس هیئت بدمینتون استان ضمن قدر دانی از فعالیت های صورت گرفته در سطح شهرستان بر جذب نیروهای کارآمد در بدنه هیئت تاکید نمودند.تیپ موفقیت در هرزمینه را مستلزم هماهنگی درون و برون سازمانی دانستند و ابراز امیدواری کردند یک تعامل مثبت در بین اداره ورزش و جوانان ،آموزش و پرورش ،شورای شهر و شهرداری شهرستان درجهت رشد ورزش در شهرستان به عمل آید .جذب حداکثری علاقمندان ،مشارکت خانواده ها در امر ورزش،گسترش فعالیت ها در فضا های باز و پارک ها و توجه جدی به استعدادیابی از جمله مواردی بود که ایشان در ادامه به آن ها اشاره کردند.
سرخوش مسئول تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان نیز در سخنانی آمادگی خود را در رابطه با ارائه سالن و امکانات به هیئت بدمینتون شهرستان اعلام داشتند.درپایان مقرر گردید در جهت تقویت هیئت بدمینتون وگسترش ورزش در سطح شهرستان مساعدت لازم از طریق اداره ورزش شهرستان ،اداره آموزش و پرورش شهرستان و هیئت بدمینتون استان صورت گیرد .
دفعات مشاهده : 35
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد