شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 17 تير 1397 - 09:06

نشست صمیمی مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان با اعضاء هیئت بدمینتون و مربیان شهرستان ملایر

مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان با اعضاء هیئت بدمینتون و مربیان شهرستان ملایر نشستی در خصوص مشکلات هیئت بدمینتون برگزار کرد..


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ،این نشست که با حضور رئیس و اعضای بدمینتون استان آغاز گردید در ابتدای جلسه هریک از مربیان دیدگاه های خود را در رابطه با نحوه اجرای برنامه هیئت ملایر بیان وبه مشکلاتی از جمله کمبود وسایل و سانس های تمرینی اشاره نمودند.
در ادامه دکتر تیپ رئیس هیئت بدمینتون استان و دکتر منعم مدیر کل محترم ورزش و جوانان در سخنانی ضمن تشکر ازفعالیت های صورت گرفته درسطح شهرستان بر گسترش ورزش بدمینتون از طریق ارتقاء سطح کیفی مربیان و نیروهای انسانی و بکارگیری و استفاده از نیروهای جوان تاکید نموده و گسترش اجرای طرح ویژه استعدادیابی از طریق مدارس را با مشارکت آموزش و پرورش خواستارشدند.
همچنین در بعد همگانی استفاده از اماکن عمومی و فضاهای باز مناسب از جمله پارک ها تاکید و مساعدت مالی خود را جهت تامین بخشی از نیاز های مربیان و هیئت بدمینتون ملایر اعلام داشتند.
آقای اکبری ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر نیز از برنامه های ویژه درجهت حمایت از بدمینتون ملایر به عنوان یکی از قطب های مهم استان خبر دادند .
دفعات مشاهده : 70
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد