شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 14 تير 1397 - 08:47

نشست نائب رئیسان و مربیان هیئت های ورزشی با رئیس اداره ورزش و جوانان تویسرکان

نشستی به منظور هماهنگی در خصوص برنامه های اوقات فراغت بانوان در اداره ورزش و جوانان برگزار شد..

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان و به نقل از شهرستان تویسرکان؛ صبح روز گذشته جلسه هماهنگی نائب رئیسان و مربیان هبئت ورزشی با حضور حقیقی رئیس اداره ورزش و جوانان تویسرکان برگزار شد. در ابتدای جلسه حقیقی ضمن تقدیر و تشکر از حضور مربیان در این جلسه گفت: این جلسه به منظور هماهنگی، رفع نواقص در حوزه ورزش و بانوان، طرح پیشنهادات و مسائل مربوط و برنامه های اوقات فراغت بانوان برگزار شد. وی افزود این چهارمین جلسه در یکسال گذشته می باشد که در این خصوص برگزار شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان گفت: وضعیت اماکن ورزشی جهت حضور فعال بانوان و میزبانی مسابقات مطلوب می باشد. حقیقی گفت با برگزاری مسابقات ورزشی بانوان می توتن فرهنگ ورزش را در اقشار مختلف زنان ترویج داد.
در ادامه جلسه مربیان به بحث و تبادل نظر و بیان نظر و بیان نظرات و پیشنهادات خود در خصوص پیشرفت ورزش بانوان و رفع نواقص موجود پرداختند.
سوری کارشناس ورزش بانوان شهرستان از مربیان خواست بیمه ورزشکاران را با جدیت بیشتری پیگیری کنند. وی گفت در سه ماهه اول سال 97 تعداد 384 بیمه ورزشی برای بانوان ورزشکار صادر شده است.
در پایان رئیس اداره ورزش و جوانان با اشاره به اینکه در چند ماه گذشته یک مورد میزبانی والیبال برای بانوان داشتیم گفت: تلاش میکنیم مقدمات لازم برای میزبانی های بیشتر در مسبقات ورزشی و دوره های آموزشی برای بانوان را فراهم کنیم.
دفعات مشاهده : 63
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد