شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 13 تير 1397 - 12:52

امضا تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه پیام‌نور با اداره ورزش و جوانان مریانج

تفاهم نامه همکاری مشترک دانشگاه پیام نور غرب کشور و اداره ورزش و جوانان مریانج با هدف توسعه ورزش همگانی و استفاده از ظرفیت های دو مجموعه امضا شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، دکتر صفایی مدیر پیام نور منطقه غرب کشور با حضور در مجموعه ورزشی شهید حاجی بابایی مریانج از امکانات این مجموعه بازدید کرد و سپس تفاهم‌نامه همکاری به امضا مدیر پیام نور همدان و رئیس ورزش و جوانان مریانج رسید.
رئیس ورزش و جوانان مریانج همدان در ایبن بازدید گفت: این تفاهم‌نامه به منظور استفاده از ظرفیت‌های ورزشی پیام نور غرب کشور و ورزش و جوانان مریانج امضا شده است.
وی گفت: امکانات بسیار خوبی در مریانج وجود دارد که باید از این امکانات جهت معرفی ظرفیت های ورزش این شهر بیشتر استفاده کرد.
سید امیر حسینی افزود: وجود مجموعه ورزشی شهید حاجی بابایی که سرانه ورزشی شهر مریانج را بالاتر از میانگین کشوری قرار داده است باعث رونق ورزش استان شده است.
رئیس دانشگاه پیام نور غرب کشور نیز در این بازدید گفت: بنا به توصیه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر لزوم ایجاد جامعه سالم و پویا، تمام تلاش خود را درخصوص نهادینه کردن ورزش همگانی در بین جامعه دانشگاهی به کار خواهیم گرفت.
وی تصریح کرد: با توجه به گستردگی دانشگاه پیام نور در سراسر کشور، این دانشگاه آمادگی دارد که امکانات لازم را برای اجرای برنامه های مشترک دراختیار ورزش و جوانان استان و به خصوص شهر مریانج قراردهد.
دکتر صفایی درادامه افزود: توسعه ورزش همگانی در دانشگاه ها اقدامی ارزشمند است و دانشگاه پیام نور با وجود اعضای هیئت علمی توانمند در رشته تربیت بدنی می تواند گامی موثر در این راستا بردارد.3
دفعات مشاهده : 86
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد