شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 13 تير 1397 - 12:28

رئیس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی همدان
پنجمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی سنگ ‌نوردی ‌کمباین در همدان برگزار می شود

علیرضا گوهری گفت: پنجمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی سنگ ‌نوردی ‌کمباین جهت اعزام به بازی های آسیایی جاکارتا درهمدان برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، رئیس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی همدان با اعلام این مطلب گفت: پنجمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی سنگ ‌نوردی ‌کمباین جهت اعزام به بازی‌های آسیایی جاکارتا از 16 تیرماه جاری در سالن سنگنوردی فرهاد همدان دایر می شود.
گوهری خاطرنشان کرد: این اردوی آماده سازی تا 22 تیرماه جاری در سالن سنگنوردی فرهاد برگزار می شود و 9 سنگنورد ملی پوش در این اردو حضور خواهند شد.
وی با بیان اینکه تیم ملی سنگنوردی کشورمان برای حضور قدرتمند در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا اندونزی آماده می شود اضافه کرد: راحیل رمضانی و متین بیات دو سنگنورد خوب استان نماینده همدان در این اردو خواهند بود.
رئیس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی همدان تصریح کرد: آرتیمس فرشاد یگانه سرمربی تیم ملی در این اردو خواهد بود و زهرا بهرامی و اکبرثابت کار دو مربی همدانی نیز در کادر مربیگری تیم ملی حضور دارند.
وی با بیان از چهار اردوی گذشته تیم ملی سه اردو در همدان بوده است خاطر نشان کرد: سالن سنگنوردی زنده یاد فرهاد میرزاجانی همدان با برخورداری از استانداردهای بین المللی بهترین موقعیت را برای برپایی اردوی تیم های ملی سنگنوردی کشور فراهم ساخته و اکنون به عنوان پایگاه قهرمانی این رشته در سطح کشور حایز اهمیت است.
دفعات مشاهده : 70
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد