شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 12 تير 1397 - 13:14

بمناسبت روز فرهنگ پهلوانی، ورزش زورخانه ای و بسیج ورزشکاران
برگزاری مراسم جشن در زورخانه شهید نصیری کبودراهنگ

به مناسبت گرامیداشت روز فرهنگ پهلوانی، ورزش زورخانه ای و بسیج ورزشکاران مراسم جشنی در زورخانه شهید نصیری شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان و به نقل از شهرستان کبودراهنگ: به مناسبت گرامیداشت روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای و نیز بسیج ورزشکاران مراسم جشن با شکوهی با حضور فرماندار، امام جمعه، رئیس اداره ورزش و جوانان، رئیس هیئت باستانی شهرستان و جمعی از مسئولین و ورزشکاران شهرستان در محل زورخانه شهید نصیری برگزار شد.
مراسم با اقامه فریضه نماز مغرب و عشاء به صورت جماعت آغاز شد و با اجرای حرکات نمایشی توسط پهلوانان، جوانان و پیشکسوتان ورزش زورخانه ای همزمان با ضرب نوازی مرشد و نیز سخنرانی امام جمعه و فرماندار شهرستان ادامه یافت. در پایان نیز از خیرین آزادسازی زندانیان غیر عمد و دو نفر از مربیان حلقه های صالحین و امر به معروف و نهی از منکر ورزشکار توسط اداره ورزش و جوانان، هیئت باستانی و بسیج ورزشکاران شهرستان با اهدای لوح سپاس تقدیر و تشکر به عمل امد.
شایان ذکر است در حاشیه این جشن از دو ورزشکار و یک مربی ملی پوش کبدی شهرستان که در مسابقات مسترز دبی موفق به کسب مقام نایب قهرمانی شدند استقبال شد.
دفعات مشاهده : 94
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد