شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 11 تير 1397 - 11:05

روز جهانی ورزشی نویسان مبارک

روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان با صدور پیامی روز جهانی خبرنگاران ورزشی را به ورزشی نویسان و رسانه‌های ورزشی کشورمان تبریک گفت.

در این پیام آمده است؛ فعالیت‌ها و رقابت‌های ورزشی همواره مورد توجه تمامی جوامع بوده است و در این مسیر بی‌تردید خبرنگاران‌، گزارشگران و رسانه‌های ورزشی نقش ارزنده‌ای در برقراری این ارتباط دارند. شکی نیست فعالیت در این حوزه عشقی بی‌پایان نسبت به ورزش را طلب می‌کند و انجام دلسوزانه و وفادارانه آن همواره یار و یاور ورزش و ورزشکاران است.
ورزشی نویسان عضو مهمی از جامعه ورزشی کشور به حساب می آیند چراکه هر خبرنگاری که با جوهر قلب خود برای ورزش می نویسد می تواند در ایجاد انگیزه برای مدیران، مسئولین و قهرمانان نقش به سزایی داشته باشد.
استادیوم های ورزشی ما بارها و بارها شاهد حضور خبرنگاران ورزشی بوده که در کنار زمین پا به پای بازیکنان استرس و فشار بازی ها را تحمل کرده اند و هنگام پیروزی قهرمانان استان به جشن و پایکوبی پرداخته اند و یا در هنگام باخت ها اشک ریزان گزارش تهیه کرده اند.
حضور ایثارگرانه شما به عنوان مبلغان هیجان، شادی و سلامتی که با پشتوانه عشق و انرژی همراه است را ارج می نهیم و باور داریم فعالیت های دلسوزانه شما در اطلاع رسانی دقیق و صحیح است که منجر به گسترش و توسعه فرهنگ اخلاقی و ارزش های انسانی در جامعه می شود.
روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان به سهم خود با گرامیداشت این روز، آن را به همه فعالان در رسانه‌های ورزشی به ویژه خبرنگاران تبریک می‌گوید.
دفعات مشاهده : 75
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد