شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 10 تير 1397 - 12:41

سوریان، در ریاست هیئت نجات غریق همدان ابقا شد

در مجمع انتخاباتی هیئت نجات غریق و غواصی همدان سیروس سوریان با حداکثر آرا رئیس هیئت نجات غریق همدان شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، انتخابات هیئت نجات غریق و غواصی استان همدان امروز در سالن کنفرانس استادیوم شهید شمسی پور همدان برگزارو رئیس جدید این هیئت مشخص شد.
در مجمع انتخاباتی هیئت نجات غریق استان همدان که به منظور تعیین رئیس جدید این هیئت با حضور ایلخان نوری رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی، رسول منعم مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان و نماینده ورزشکاران، مربیان و بخش‌های تابعه همدان برگزار شد سیروس سوریان با بالاترین آرا مسئولیت نجات غریق در همدان را به مدت 4 سال بر عهده گرفت.
سیروس سوریان تنها کاندید این مجمع در میان 17 واجد شرایط رای دادن، توانست تمامی 17 رای را به دست آورد.
جلیلوند دیگر کاندیدای تصدی گری هیات بیش از برگزاری مجمع انصراف داده بود.
گفتنی است، این پنجمین دوره متوالی است که سوریان به عنوان رئیس هیئت نجات غریق و غواصی همدان انتخاب می شود.
رییس هیات نجات غریق و غواصی استان همدان در این مجمع گفت: توجه به هیات های شهرستانی، آموزش ناجیان و حضور قدرتمند در میادین ملی از برنامه های اصلی هیات در چهار سال آینده است.
سیروس سوریان افزود: در چهار سال گذشته اعضای هیات و ورزشکاران در کسب موفقیت برای ورزش استان همدان تلاش فراوانی داشته اند و انتظار داریم در دوره جدید نیز با تعامل و یکدلی به افتخارات بیشتری دست یابیم.
وی اظهار داشت: در چهار سال گذشته دستگاه ورزش استان همدان حمایت های بسیار خوبی از هیات نجات غریق و غواصی داشت و امسال نیز با این حمایت ها برنامه های گسترده ای را در دستور کار داریم.3
دفعات مشاهده : 93
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد