شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 10 تير 1397 - 09:58

دوره های اوقات فراغت تویسرکان با شرکت 3000 نفر آغاز شد

رئیس اداره ورزش و جوانان تویسرکان گفت: همزمان با آغازین روزهای تابستان دوره های غنی سازی اوقات فراغت شهرستان تویسرکان با حضور 3000 نفر آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان و به نقل از شهرستان تویسرکان؛ حقیقی رئیس اداره ورزش و جوانان تویسرکان، در خصوص برنامه های ورزشی این شهر برای فصل تابستان اظهار داشت: اداره ورزش و جوانان تویسرکان حدود ۲۰ رشته ورزشی برای طرح اوقات فراغت در نظر گرفته که این طرح از اول تیرماه شروع شده و تا آخر شهریور ادامه خواهد داشت و حدود 3۰۰۰ نفر در رده های سنی مختلف در این طرح شرکت کرده اند.
وی ادامه داد: اکثر رشته های ورزشی برای جذب بیشتر به ورزش و کمک به خانواده های کم بضاعت نسبت به دستورالعمل موجود با تخفیف ویژه لحاظ شده اند.
حقیقی گفت: یکی از اهداف ما در این طرح اوقات فراغت استعدادیابی نیز بوده است و در 5 رشته جودو، پینگ پنگ، کبدی، دومیدانی، کشتی استعداد یابی صورت گرفته است.
وی تصریح کرد: در همین راستا دو مدرسه فوتبال نیز با حضور حدود 500 فوتبالیست در زمینه استعداد یابی فوتبال فعال شده است و در آینده قرار است برای رشته شنا استعداد یابی انجام شود.
حقیقی، در پاسخ به این سوال که آیا فضاهای ورزشی موجود برای اوقات فراغت نوجوانان و جوانانی که در این شهرستان زندگی می کنند، کافی است؟ عنوان کرد: تویسرکان فضاهای ورزشی و تجهیزات نسبتا مناسبی برای ورزشکاران در اختیار دارد، دو سالن رزمی و سالن ژیمناستیک جدیدا تجهیز شده اند و پروژه استخر بانوان نیز در حال تکمیل است،که انشالله به زودی به اتمام خواهد رسید و فضای بیشتری برای ورزش ایجاد خواهد شد.
وی افزود: اطلاع رسانی نسبتا کاملی در خصوص کلاسهای اوقات فراغت از طریق نسب بنر، تهیه بروشور، اطلاع رسانی در فضای مجازی انجام شده است تا علاقمندان بتوانند در خصوص رشته ی مورد علاقه خود و ساعت برگزاری کلاس اطلاعات کاملی در اختیار داشته باشند.
رئیس اداره ورزش و جوانان افزود: امیدواریم با پیگیری های انجام شده بتوانیم اوقات فرغت پرباری برای تابستان امسال ورزشکاران و جوانان فراهم کنیم.
3
دفعات مشاهده : 64
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد