شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 07 تير 1397 - 10:32

به مناسبت گرامیداشت روز قوه قضائیه و سالگرد شهادت آیت الله دکتر بهشتی
جشنواره فرهنگی ورزشی ویژه آقایان در شهرستان ملایر برگزار شد

هیئت روستایی و بازیهای بومی محلی شهرستان ملایر به مناسبت گرامیداشت روز قوه قضائیه و سالگرد شهادت آیت الله دکتر بهشتی و یاران با وفایش جشنواره فرهنگی ورزشی ویژه آقایان در سالن ولی عصر (عج) برگزار کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان همدان به نقل ازشهرستان ملایر
جشنواره فرهنگی ورزشی گرامیداشت روز قوه قضائیه و سالگرد شهادت مظلومانه ایت الله دکتر بهشتی و یاران با وفایش در سالن ورزشی ولیعصر (عج) به همت هیئت روستایی و بازیهای بومی محلی این شهرستان برگزار شد
تعداد ده تیم از شهرستتانهای فامنین و ملایر , بخش مرکزی و محلات در این جشنواره شرکت کردند و در دو رده سنی خردسالان و نونهالان برای کسب مقام برتر آن چه در بخش فرهنگی و چه در بخش ورزشی با هم به رقابتی دوستانه پرداختند.
در پایان مسابقات تیم خردسالان بخش مرکزی پس از شکست حریفان خود به مقام قهرمانی دست یافت و تیم نونهالان شهید هادی نیز پس از دیدارهایی سخت و نفس گیر مقام قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.
در پایان از سوی هیئت روستایی و بازیهای بومی محلی شهرستان ملایر به رسم یاد بود و تجلیل و تقدیر جوایزی به نفرات و تیمهای برتر اهداء گردید
شایان ذکر است در ابتدای این جشنواره از سوی این هیئت سوالاتی به مناسبت فرا رسیدن هفتم تیر و شهادت مظلومانه آیت الله دکتر بهشتی مطرح گرد ید که شرکت کنندگان با انجام مشورتهای لازم به آنها پاسخ دادند و جوایزی نیز از سوی هیئت مربوطه دریافت کردند.


دفعات مشاهده : 72
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد