شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 06 تير 1397 - 11:24

بمناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر
برگزاری کارگاه آموزشی مبارزه با مواد مخدر در روستای کوریجان شهرستان کبودراهنگ

به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر یک دوره کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی ویژه ورزشکاران روستای کوریجان با موضوع مبارزه با مواد مخدر روز گذشته در سالن امام علی(ع) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان و به نقل از شهرستان کبودراهنگ: بمناسبت آغاز هفته مبارزه با مواد مخدر یک دوره کارگاه اطلاع رسانی و آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی با موضوع مبارزه با مواد مخدر روز گذشته با همکاری اداره ورزش و جوانان، مرکز بهداشت، هیئت روستایی شهرستان و باشگاه کونگ فوتوآی کوریجان با حضور ورزشکاران در محل سالن ورزشی امام علی(ع) روستا برگزار شد.
خمسه مدرس حوزه مبارزه با مواد مخدر شبکه بهداشت شهرستان در خصوص اثرات سوء مصرف مواد مخدر در کلیه ابعاد زندگی فردی و اجتماعی انسان صحبت کرد و مطالب مفیدی در رابطه با دلایل گرایش جوانان به سمت مواد مخدر بیان نمود. وی اضافه کرد ورزشکاران و حتی قهرمانان سطح بالا هم ممکن است در معرض خطر ابتلا به مصرف مواد مخدر قرار داشته باشند که عواملی چون استرس های ناشی از ورزش، شکست و ناکامی های پی در پی در مسابقات ورزشی و نیز مصرف برخی از مکمل ها به غلط می تواند در این زمینه مؤثر باشد. خمسه در ادامه همچنین روش های رهایی از استرس را نیز برای آزادسازی ذهن و جسم ورزشکاران از فشارهای تمرینی و مسابقات بیان کرد.
دفعات مشاهده : 92
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد