شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 06 تير 1397 - 10:16

با هدف غنی سازی اوقات فراغت جوانان
برگزاری دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در کبودراهنگ

دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با محوریت غنی سازی اوقات فراغت جوانان روز گذشته در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار شد..

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان همدان و به نقل از شهرستان کبودراهنگ: دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان به منظور هماهنگی جهت غنی سازی برنامه های اوقات فراغت جوانان در تعطیلات فصل تابستان روز گذشته به ریاست فرماندار و با حضور رؤسای ادارات عضو در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
در ابتدای جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید، معاون فرماندار دستورالعمل استانی مربوط به غنی سازی اوقات فراغت جوانان را که در 10 بند شامل حوزه¬های مختلف فرهنگی، هنری، ورزشی وعلمی بود را قرائت کردند. سپس شکری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ضمن قدردانی از پیگیری و همکاری دستگاه¬های عضو ستاد، گزارشی از برنامه-های اوقات فراغت جوانان شهرستان در سال گذشته و سال جاری ارائه داد و بر لزوم همکاری ادارات در رابطه با ارسال به موقع گزارشات جهت بازدیدهای میدانی برنامه¬ها با حضور نماینده فرماندار تاکید کرد.
در ادامه این جلسه اعضای حاضر ضمن بیان برنامه¬های اجرایی و پیش بینی شده در بخش اوقات فراغت جوانان، نقطه نظرات و پیشنهادات خود را نیز در این رابطه مطرح نمودند.
در آخر دکتر مهدوی فرماندار جدید شهرستان داشتن خلاقیت در برنامه ریزی غنی سازی اوقات فراغت جوانان را امری لازم و ضروری دانست و تاکید کرد با توجه به اهمیت موضوع دستگاه¬های عضو برنامه¬های شاخصی را در این حوزه برنامه ریزی و اجرا نمایند. وی خدمت رسانی به مردم و جوانان را در اولویت کارها دانست و تاکید کرد می¬بایست با همکاری ادارات و به کارگیری تمامی ظرفیت¬ها در این خصوص قدم¬های سازنده و اساسی برداشته شود.
در پایان پس از جمع بندی نظرات، پیشنهادات و برنامه¬های ارائه شده توسط اعضاء مقرر شد ادارات عضو برنامه¬های اوقات فراغت خود را در قالب فرمت دریافتی به دبیر خانه ستاد واقع در اداره ورزش و جوانان شهرستان ارسال نمایند تا از طریق همکاری اداره ورزش و جوانان و فرمانداری نسبت به بازدید میدانی از برنامه¬های ارائه شده ادارات اقدام گردد. همچنین مقرر شد ادارات عضو نسبت به اطلاع رسانی طرح کارورزی و معرفی جامعه هدف خود جهت بهره¬مندی فارغ التحصیلان جوان دانشگاهی از مزایای این طرح به اداره کار و رفاه اجتماعی اقدام نمایند. ارزیابی ادارات عضو ستاد و تجلیل از دستگاه¬های برتر شهرستان در زمینه غنی سازی اوقات فراغت جوانان نیز از جمله مصوبات این جلسه بود.
دفعات مشاهده : 76
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد