شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 05 تير 1397 - 08:20

ثبت نام و شروع کلاسهای تابستانی اوقات فراغت در شهرستان ملایر

ثبت نام کلاسهای آموزشی ورزشی اوقات فراغت فرزندان شهرستان ملایر آغاز شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر
هیئتهای ورزشی با همکاری اداره ورزش وجوانان شهرستان ملایر با برنامه ریزیهای دقیق نسبت به ثبت نام و شروع کلاسهای تابستانی در دو بخش آقایان و بانوان اقدام کردند.
کلاسهای آموزشی ورزشی اوقات فراغت دررده های سنی مختلف خصوصا" رده های پایه از سوی هیئتهای ورزشی برنامه ریزی و در کلیه اماکن ورزشی سطح شهرستان و بخشهای تابع آن در حال برگزاری است و ثبت نام شوندگان در سانسهایی که برای آنها مشخص شده است حضور پیدا کرده و زیر نظر مربیان حاذق و کارآزموده آموزشهای لازم را فرا میگیرند
اکبری رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان ملایر ضمن تشکر از زحمات روسا و اعضاء هیئتهای ورزشی خود در خصوص ثبت نام و برگزاری این کلاسها از آنها خواست تا کلاسهای اوقات فراغت را فرصتی برای استعداد یابی و شناسایی افراد و ورزشکارانی که دارای توانایی و خلاقیت در ورزش هستند بدانند و آنها را انتخاب و با برنامه ریزی دقیق در تمرینات آنها تلاش کنند تا در آینده شاهد قهرمان پروری در رشته های غیر توپی و توپی و ... باشیم .
وی در ادامه صحبتهای خود گفت : فعال کردن کلاسهای اوقات فراغت در بخشها و روستاههای تابع شهرستان بسیار مهم بوده و روسای هیئتهای ورزشی باید نسبت به فعال نمودن رشته های ورزشی خود با هماهنگی و همکاری های مسئولین اداره ورزش وجوانان در بخشهای تابعه اقدامات لازم را انجام تا شاهد پویایی هرچه بیشتر ورزش در روستاهها و جذب جوانان روستایی به ورزش باشیم .
شایان ذکر است اداره ورزش وجوانان و هیئتهای ورزشی شهرستان ملایر با نصب بنر , توزیع بوروشور , استفاده از فضای مجازی و .... در سطح شهرستان جهت اطلاع رسانی به عموم مردم ورزش دوست این شهرستان اقدامات لازم را انجام و برای هر چه بهتر برگزار شدن این کلاسها از هیچ تلاشی مضایقه نخواهند کرد.
گفتنیست فرمانداری ویژه , شهرداری , دیگر ادارات و سازمانهای شهرستان ملایر نیز در برگزاری این کلاسها و برنامه ها همکاریهای بسیار خوب و ارزنده ای را با اداره ورزش وجوانان دارند .
دفعات مشاهده : 95
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد