شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 04 تير 1397 - 08:47

اسلامی قهرمان مسابقات بین المللی تونس شد

رئیس هیات نابینایان و کم بینایان استان همدان از کسب نشان طلای دونده همدانی در مسابقات بین المللی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان همدان، سمیه سهیلی با اعلام این مطلب اظهار کرد: حمید اسلامی که یکی از بهترین ورزشکاران استان همدان محسوب می‌شود، در مسابقات جهانی تونس موفق به کسب مدال طلا شد تا خود را مهیای حضور در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا کند.
وی با بیان اینکه دو ورزشکار همدانی در مسابقات جهانی دوومیدانی نابینایان و کم‌بینایان تونس موفق به کسب مدال شدند، عنوان کرد: در این مسابقات که به میزبانی کشور تونس در حال برگزاری است، حمید اسلامی در 1500 متر عنوان قهرمانی را به دست آورد تا برای رقبای آسیایی خود در جاکارتا خط و نشان بکشد.
رئیس هیات نابیانیان و کم بینایان استان همدان خاطرنشان کرد: وحید علی‌نجیمی هم در این مسابقات و در ماده 200 متر مدال نقره را به گردن آویخت.
وی یا بیان اینکه مهدی موسوی به عنوان مربی و حسین صالحی به عنوان دونده همراه به این رقابتها اعزام شده بودند افزود: همچنین حمید اسلامی در ماده 5000 نائب قهرمان شد.
سهیلی اضافه کرد: حمید اسلامی و وحید علی‌نجیمی پیش از این با زدن رکوردهای خوب جواز حضور در بازی‌های پارآسیایی 2018 جاکارتا را به دست آورده بودند و حالا با این نتایج درخشان، با روحیه و انگیزه‌ای ایده‌آل خود را برای این رویداد مهم آسیایی آماده خواهند کرد.3
دفعات مشاهده : 103
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد