شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 03 تير 1397 - 12:12

برگزاری کلاس طراحی تمرین تکواندو ویژه بانوان در شهرستان ملایر

هیئت تکواندو شهرستان ملایر به جهت آمادگی و ارتقاء ورزشکاران کلاس آموزشی طراحی تمرین ویژه بانوان در سالن شهید یوسفی استادیوم تختی برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر
کلاس آموزشی طراحی تمرین ویژه بانوان به همت هیئت تکواندو وهمکاری اداره ورزش وجوانان شهرستان ملایر در سالن شهید یوسفی مجموعه ورزشی تختی این شهرستان برگزار شد
ملا محمدی دبیر هیئت تکواندو شهرستان ملایر ضمن تشکر از زحمات و حمایتهای اکبری رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان ملایر از این رشته ورزشی گفت : کلاس آموزشی طراحی تمرین با هدف ارتقاء و پیشرفت کمی و کیفی فعالیت و عملکرد تکواندو کاران در بخش بانوان در سالن شهید یوسفی استادیوم تختی برگزار شد .
وی در ادامه افزود:تعداد شصت نفر از تکواندو کاران بانوی شهرستانهای ملایر و اسد آباد در این دوره حضور پیدا کرده و زیر نظر استاد اسماعیل بیگی آموزشهای لازم را فرا گرفته و برای آمادگی و محک زدن تواناییهای خود تمرینات لازم را انجام دادند .
ایشان در پایان صحبتهای خود با اشاره به رضایتمندی خانواده های تکواندوکاران حاضر در کلاس مربوطه نتیجه ارزیابی آن را مثبت اعلام و تیمهای انتخاب شده را جهت حضور در مسابقات استانی و کشوری مطلوب دانستند.
دفعات مشاهده : 66
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد